Strona główna
Motoryzacja
Tutaj jesteś

Detailing w Warszawie – zatroszcz się o Twój samochód już dziś

23 maja 2023 Detailing w Warszawie


Dla wielu kierowców samochód to nie tylko przedmiot. Pojazd może być narzędziem pracy (albo znacznie ułatwiać dotarcie do niej), pomagać sprawnie zarządzać życiem rodzinnym, a także być środkiem lokomocji w czasie urlopu lub podróży poślubnej. Niezależnie od tego, jakie jest główne przeznaczenie samochodu, warto o niego dobrze zadbać. Wydawać się może, że kilkuletnie auta nie powrócą już do lat świetności, a ich wygląd można poprawić tylko chwilowo, dzięki umyciu karoserii. Na szczęście jest sposób, dzięki któremu możesz przywrócić autu dawny blask – skorzystaj z usługi detailingu w zaufanym warsztacie. Jeśli chcesz „odnowić” samochód w Warszawie, świetnym wyborem będzie Baster Garage. Przy ulicy Górczewskiej 259 pracują profesjonaliści, którzy zatroszczą się o Twój pojazd.

Czy mycie samochodu i detailing oznaczają to samo?

Każdy kierowca może pojechać na myjnię bezdotykową, aby umyć samochód. Wielu decyduje się na bardziej profesjonalną myjnię dotykową. Coraz częściej właściciele pojazdów wybierają jednak mycie detailingowe. Czym jest detailing? To dokładne, podzielone na kilka etapów, mycie karoserii i pokrycie jej specjalnymi kosmetykami. Proces ten wymaga poświęcenia sporej ilości czasu oraz użycia profesjonalnego sprzętu, takiego jak myjka ciśnieniowa, kompresor, szczotki do felg i opon czy pędzelki do wzruszania brudu. Co ciekawe, możliwy jest również detailing wnętrza samochodu, dzięki któremu tapicerka odzyska blask. Proces mycia powinien być realizowany w odpowiednich warunkach, ponieważ auta wystawione, np. na działanie promieni słonecznych, będzie wysychać nieregularnie – mogą powstać na nim nieestetyczne zacieki.

Detailing można podzielić na kilka podstawowych etapów. Precyzyjne mycie samochodu w Baster Garage rozpoczyna się zawsze od kół. Po nim następuje mycie wstępne, którego celem jest usunięcie najbardziej powierzchownych zabrudzeń. Czyszczone są również drobne elementy auta, takie jak emblematy i uszczelki. Kolejny etap to tzw. mycie na dwa wiadra. W jednym znajduje się woda z szamponem samochodowym, a w drugim – woda z separatorem zanieczyszczeń. Po dokładnym spłukaniu karoserii następuje głębokie czyszczenie lakieru, glinkowanie oraz osuszanie pojazdu.

Detailing na miarę Twojego samochodu

Mieszczący się w Warszawie Baster Garage specjalizuje się w detailingu samochodów wielu marek. Możesz zlecić kompleksowe czyszczenie pojazdu lub zdecydować się na jeden z dostępnych pakietów. Jeśli chcesz poznać dokładny cennik – zajrzyj na stronę internetową warsztatu.

Aby umówić termin detailingu, wypełnij formularz kontaktowy na stronie internetowej, zadzwoń pod numer: 577 526 666 lub wyślij wiadomość na adres: [email protected].

Redakcja zagadkilosu.pl

Jesteśmy dynamicznym zespołem pasjonatów, którzy regularnie dzielą się wiedzą na tematy związane z biznesem, domem, Internetem, stylem życia, motoryzacją i zakupami. Nasze artykuły są inspirujące i praktyczne,. Oferujemy czytelnikom wartościowe wskazówki i ciekawe spojrzenie na różnorodne aspekty życia codziennego.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Detailing w Warszawie
preparat do silnika
nowe opony letnie

Jesteś zainteresowany reklamą?