Wróżbita Maciej

Jasnowidz

Zadzwoń do mnie. Cena 7,69 zł z VAT
Wyślij SMS. Cena 3,69 zł z VAT

73313

o treści LOS+pytanie np. LOS Kiedy znów znajdę miłość?

Divider1.1

O sobie opowiada Wróżbita Maciej – specjalista od kart tarota:

Wróżbita Maciej to doświadczony tarocista, który wiedzę tajemną zgłębia przeszło 15 lat. Jego wróżby mają średnio 85% skuteczności. Karty Tarota pozwalają mu wyczytać jak w przyszłości będą wyglądały Twoje finanse, zdrowie i sfera miłosną. W latach młodości 3 lata swojego życia spędził w Tybecie, gdzie wraz z mnichami buddyjskimi zgłębiał techniki medytacji. Podczas jego podróży wróżbita maciejzaczął doznawać wizji, które z czasem nauczył się interpretować. Wróżbita Maciej już jako małe dziecko widział istoty bezcielesne, które towarzyszą ludziom w ich codziennym życiu od zarania dziejów.

Karty tarota to nie jedyne narzędzie Macieja.

Oprócz kart tarota nasz wróż potrafi zdejmować klątwy, uroki, dodatkowo ma moc uzdrawiania w różnych sferach życia, takich jak: miłość, zdrowie, finanse… przyszłość. Wróżbita Maciej jest doskonale znany w świecie wróżbiarzy. Nasz wybitny jasnowidz i jego doświadczeni  pomocnicy są do Twojej dyspozycji telefonicznej. Zadzwoń już teraz do Wróżbity Macieja i dowiedz się co Cię czeka.

Wróżby z kart – nie pozwól, by o Twojej przyszłości decydował ślepy los.

Ludzie od tysięcy lat starają się poznać swoją przyszłość, a wróżby z kart od zawsze należały do tych najskuteczniejszych. Nie każdy potrafi dostrzec to, co mają do powiedzenia. Dlatego niezwykle ważnym jest, by wybrać jasnowidza, który obdarowany jest prawdziwą mocą. Takim człowiekiem jest właśnie Wróżbita Maciej. Jeżeli zależy Ci na prawdziwie dobrej przepowiedni, takiej, na której rzeczywiście możesz oprzeć swoje decyzje i oczekiwania – wybierz Macieja. Rozmowa z nim jest szybka i przyjemna, a wróżby z kart trafne i godne zaufania.

Divider1.1

Opinie klientów

Ocena:4-5 Stars

Wróżba sprawdziła się co prawda później, niż się spodziewałam, ale za to bardzo dokładnie.”

Katarzyna H

Ocena:5 Stars

Wróżba była bardzo poważna, wręcz surowa, ale sprawdziła się w stu procentach.

Anna K.

Ocena:5 Stars

Wróżka Jolanda zdecydowanie nie marnuje czasu. Dostałem SMS dokładnie po 15 minutach!

Maciej J.

Zobacz inne wróżki