Sennik online – poznaj znaczenie snów.

Wpisz słowo klucz, aby poznać znaczenie snu:

Potrzebujesz interpretacji snu? Wykonaj telefon do Wróżki!

  Wróżka Jolanda

WrozkaJolanda-Gwiazda1

Jasnowidz, Sny

Zadzwoń do Wróżki:

708 777 291

Cena: 4,92 zł z VAT

Albo

SMS SMS-White1o treści LOS1+pytanie 

 

na numer 73313 (3,69 zł)

  Wróżka Amelia

Horoskop, Tarot, Finanse

Zadzwoń do Wróżki:

708 777 292

Cena: 4,92 zł z VAT

Albo

SMS SMS-White1o treści LOS+pytanie 

 

na numer 73313 (3,69 zł)

  Wróżka Emilia

Wrozka-Emilia-Gwiazda1

Sny, Karty Runiczne

Zadzwoń do Wróżki:

708 777 293

Cena: 4,92 zł z VAT

Albo

SMS SMS-White1o treści LOS3+pytanie 

 

na numer 73313 (3,69 zł)

  Semiramida

Wrozka-Semiramida-Gwiazda1

Jasnowidz, Uzdrowicielka

Zadzwoń do Wróżki:

708 777 294

Cena: 4,92 zł z VAT

Albo

SMS SMS-White1o treści LOS4+pytanie 

 

na numer 73313 (3,69 zł)

Znaczenie snów ma ogromną moc!

Sny mają ogromną moc, to wiemy na pewno. Od tysięcy lat ludzie starają się zrozumieć znaczenie tego, co im się przyśni, ale jedynie trafna interpretacja przyniesie Ci konkretne odpowiedzi. Nasz sennik online został przygotowany przez doświadczone wróżki, które odkrywają znaczenie snów od wielu, wielu lat. Marzenia senne zaczynają się tworzyć już w ciągu dnia, w podświadomości. Rejestrujemy tam nieustannie wszystkie ważne wydarzenia – myśli, lęki, pragnienia, a także wszystkie zdarzenia (dobre i złe), aby następnie przekuć je w sny. Od wieków sny były przedmiotem zainteresowania okultystów i wróżek. Zawsze starano się zrozumieć znaczenie snów oraz wyjaśniać obecność poszczególnych symboli, które często się w nich powtarzają. Od dawna wiadomo, że nasze sny potrafią pokazywać to co już było oraz to, co ma się wydarzyć. Aby lepiej zrozumieć znaczenie marzeń sennych, zapraszamy do skorzystania z sennika online.

Sennik internetowy Twoją szansą na…

Ciężko określić, jakie informacje przyniesie Ci sprawdzenie znaczenia snu, który Ci się przytrafił. Ludzie śnią o najróżniejszych rzeczach, a w ich marach pojawiają się tysiące symboli. Przygotowany przez nasze wróżki sennik internetowy zawiera ogrom informacji i haseł. Wierzymy, że każdy z Was znajdzie tu to, czego szuka. Pamiętaj, że w razie wyjątkowego snu możesz poprosić o interpretację jedną z naszych specjalistek – zapytaj wróżkę » Odkrycie znaczenia snów zajmuje tylko chwilę, wystarczy, że wpiszesz odpowiednie hasło w okno powyżej, aby sennik online przedstawił Ci informacje przygotowane przez jasnowidza.
tarot-za-darmo

Zapytaj Magicznej Kuli online!

Wybierz literę i poznaj znaczenie snów

Sennik internetowy pomaga wyjaśniać znaczenie całych snów i poszczególnych symboli. Hasła ułożone są alfabetycznie, wystarczy kliknąć pierwszą literę i wybrać to, które nas interesuje. Można też skorzystać z łatwej i przejrzystej wyszukiwarki snów! Sprawdź, co chce Ci powiedzieć los, przekonaj się, jakie sygnały pragnie wysłać Ci Twoja podświadomość. Pamiętaj, darmowy sennik online to prosty, skuteczny i zupełnie darmowy sposób na poznanie znaczenia snów! Więcej informacji znajdziesz tutaj – co oznaczają sny?

Wybierz literę

ABCĆDEFGHIJKLMNOPRSŚTUWŻZŹŁ

Wczytaj więcej