Postaw Tarota Online – tarot 3 karty

Przed postawieniem Tarota online przemyśl pytanie, wylosuj karty w grze “Postaw Tarota” i przeczytaj bezpłatną wróżbę z kart. Jeśli masz wątpliwości w kwestii Tarota 3 karty, poproś wróżkę o interpretację. Postaw tarota za darmo i poznaj swoją przyszłość. Portal udostępnia również inne darmowe wróżby online. Interesuje Cię znaczenie kart Tarota? Przewodnik po Tarocie.

Nie rozumiesz Tarota?


Zapytaj doświadczonej Wróżki:

  Wróżka Jolanda

WrozkaJolanda-Gwiazda1

Jasnowidz, Karty Anielskie

Zadzwoń do Wróżki:

708 777 291

Cena: 4,92 zł z VAT

Albo

SMS SMS-White1o treści LOS1+pytanie 

 

na numer 73313 (3,69 zł)

  Wróżka Amelia

Horoskop, Tarot, Zdrowie

Zadzwoń do Wróżki:

708 777 292

Cena: 4,92 zł z VAT

Albo

SMS SMS-White1o treści LOS+pytanie 

 

na numer 73313 (3,69 zł)

  Wróżka Emilia

Wrozka-Emilia-Gwiazda1

Finanse, Karty Runiczne

Zadzwoń do Wróżki:

708 777 293

Cena: 4,92 zł z VAT

Albo

SMS SMS-White1o treści LOS3+pytanie 

 

na numer 73313 (3,69 zł)

  Semiramida

Wrozka-Semiramida-Gwiazda1

Miłość, Zdrowie, Oczyszczenie

Zadzwoń do Wróżki:

708 777 294

Cena: 4,92 zł z VAT

Albo

SMS SMS-White1o treści LOS4+pytanie 

 

na numer 73313 (3,69 zł)

Telefon do Wróżki

Skonsultuj rozłożenie Tarota!

Specjalizacja: Tarocistka, Jasnowidz, Wróżbitka

Postaw Tarota - Wróżka Bogumiła

Wróżka Bogumiła

W momentach wątpliwości, refleksji nad poszczególnymi dziedzinami swojego życia – postaw tarota. Karty tarota to specjalność wróżki Bogumiły. Tarot online u wróżki Bogumiły to dla Ciebie gwarancja otrzymania indywidualnej przepowiedni, wskazówek. Stawiając tarota online, wróżka jest w stanie odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania, odnośnie wszystkich dziedzin życia. Tarot online to dla Ciebie inspiracja w sytuacji, gdy nie wiesz jak postępować, nakierować swoje myślenie i zachowanie na właściwe tory. Ogromna wiedza i intuicja wróżki pomoże Ci osiągnąć życiowy sukces na wielu płaszczyznach. Pamiętaj, że jak stawiasz tarota za darmo w naszej grze, możesz samemu zinterpretować rozłożenie i na pewno pomoże Ci w tym przygotowany przez najlepsze wróżki Przewodnik. Konfiguracje kart są jednak różne i nie zawsze będziesz w stanie odczytać przesłanie z kart tarota. Źle zinterpretowane rozłożenie może odbić się na Tobie negatywnie, więc nie bój się rozmawiać z naszymi wróżkami. Wróżki są online po to, aby Ci pomóc odnaleźć harmonię i spokój w życiu, przestrzec przed niebezpieczeństwem lub przepowiedzieć przyszłość. Dobre wróżki mają skuteczność w przepowiedniach na poziomie 95%!

Postaw tarota - wrozka-Bogumila-kontakt

Divider1.1

Sprawdż:

tarot_s

zdrada_s

numer_s

milosc_s

sny_s

dopasowani_s

Przewodnik po Tarocie

Tarot – co to jest?

Tarot to karty używane od stuleci do przepowiadania przyszłości. Dzieli się na dwie grupy: Arkana Wielkie (22 karty) oraz Arkana Małe (56 kart). Tarota rozkłada się na różne sposoby, ale jednym z najprostszych i najlepszych jest układ Trzech Kart, Rozkład Ogólny czy Tarot Partnerski lub Miłosny. W grze “Postaw Tarota online” można, zupełnie za darmo, spróbować wróżby złożonej właśnie z Trzech Kart. Tarot online czeka  – postaw darmowego tarota już teraz i poznaj swoją przyszłość! Do Twojej dyspozycji dajemy najbardziej sławną talię tarota – Tarot Rider-Waite’a – jest to klasyka i jednocześnie najskuteczniejsza wróżba.

W jaki sposób gra “Postaw Tarota online” ukazuje przyszłość?

Pamiętaj, że nawet najbardziej niedokładna wróżba Tarota spełnia się w około 75%. Wróżba z Trzech Kart, wbrew temu, co myśli większość ludzi, nie może pokazać konkretnych miejsc, osób czy dat. Jeśli ktokolwiek twierdzi inaczej, mija się z prawdą. Tarot online z Trzech Kart Tarota potrafi pokazać wydarzenia, które mają nadejść, ale nie znaczy to, że muszą nadejść – Tarot pokazuje jedynie to, co wydarzy się, jeśli nie zmienisz ścieżki (pozostaniesz przy tym, co robisz, podejmiesz złą decyzję, …). Najważniejsze jest jednak to, że każdy los można odwrócić – wystarczą dobre wybory i przemyślane posunięcia. Warto zasięgnąć porady profesjonalnej wróżki po rozłożeniu darmowego Tartota online. Czasem możemy niewłaściwie zinterpretować Tarota i wówczas warto wysłać pytanie do wróżki. Tarot za darmo może odmienić Twoje życie. Szybkie i trafne odpowiedzi.

Historia Tarota

Dokładna historia Tarota niestety jest dziś już owiana tajemnicą. Z całą pewnością wiadomo, że talie Tarota były w XV wieku wykorzystywane jako popularna gra karciana. Wiadomo również, że w XVIII i XIX wieku podobne talie stały się przedmiotem badań licznych, często wpływowych okultystów. Odkryli oni, że w kartach Tarota ukrywa się bardo duża dawka Mocy, przez co można je z powodzeniem wykorzystywać do wróżb. Przez lata Tarot służył przepowiadaniu przyszłości, czasem zupełnie za darmo – niektórzy tarociści chętnie pomagali, inni jednak utrzymywali swój dar w tajemnicy lub żądali potężnych pieniędzy za ukazanie skrawka przyszłości. Czasy się jednak zmieniają, w dobie Internetu bez problemu można znaleźć licznych tarocistów. Jednak dlaczego by nie spróbować samemu? Dzięki naszej grze “Postaw Tarota online” można postawić wróżbę złożoną z Trzech Kart Tarota korzystając z zasobu Arkan Wielkich zupełnie za darmo i w dodatku online!

Jak zadawać pytania w “Postaw Tarota”?

Przede wszystkim pamiętaj, aby nie oczekiwać zbyt konkretnych informacji. “Postaw Tarota online“, inaczej wróżba z Trzech Kart Tarota, nie jest encyklopedią przyszłości. Jedyne, co zostanie Ci ujawnione, to wydarzenia. Darmowy tarot online gwarantuje Ci odpowiedź na pytanie, czy los się od Ciebie odwróci, ale nie dostaniesz odpowiedzi na pytanie, kiedy to się stanie. Pomyśl o pytaniu, postaw darmowego tarota online i przeczytaj opisy poszczególnych wylosowanych kart. Gdyby okazało się, że ukazana przez wróżbę przyszłość nie jest dla Ciebie jasna lub nie umiesz jej samodzielnie zinterpretować, nasze Wróżki zawsze chętnie pomogą! Można napisać do nich SMS lub zadzwonić a wszelkie wątpliwości natychmiast znikną dzięki tarotowi. Możesz też sprawdzić inne darmowe wróżby online.

Karty tarota

Papierzyca

ta karta kojarzy się z tajemnicą, którą zdecydowanie trudno jest naprędce odkryć. Często ta karta jest po prostu synonimem nieznanego. Powinieneś szczególnie uważać, być ostrożnym i przygotować się na nowe wrażenia w Twoim życiu. Nowe wyzwania stoją przed Tobą otworem. Jedynym pomocnym bodźcem może być w tej sytuacji Twoja własna intuicja oraz interpretacja wróżki, która dzięki swojej wrażliwości i intuicji, może podpowiedzieć Ci najlepsze rozwiązanie.

Błazen

Pewne karty tarota z góry narzucają nam niemiłe skojarzenia. Podczas, gdy błazen jest idealną kartą dla osób, które zaczynają jakiś etap w życiu od początku. Błazen w pewien sposób wspiera osoby czekające na nowe wrażenia i przygody, jak również opisują osoby, o które pytamy. Jeśli pytając o konkretną osobę, tarot wskaże nam błazna, możemy się spodziewać po danym człowieku lekkomyślności, beztroski.

Kuglarz

W chwilach wątpliwości postaw tarota i dowiedz się, jaki jest mężczyzna, o którym chcesz dowiedzieć się więcej. Karty tarota powiedzą Ci dużo więcej, niż się spodziewasz! Jeśli w pytaniu o mężczyznę, karty wskażą Kuglarza, możesz się spodziewać po danej osobie intelektu, przebiegłości, jakiejś magnetycznej siły, która Cię przyciąga. Kuglarz przepowie Ci wówczas rozpoczęcie niesamowitej, pewnej pasji relacji z czarującą osobą.

Cesarz

Twoja dziewczyna dziwnie się zachowuje? W takiej sytuacji postaw tarota – jeśli wyjdzie Ci karta Cesarza, niewykluczone, że już niedługo zostaniesz Tatą. Karta ta bowiem oznacza ogromną odpowiedzialność, dojrzałość, rozsądek i bycie autorytetem. Jeśli jednak złe samopoczucie Twojej wybranki, to fałszywy alarm, to może dostaniesz awans, albo zostaniesz zaangażowany w jakiś istotny projekt, którym będziesz przewodził.

Cesarzowa

wylosowanie takiej karty może być dla Ciebie olbrzymim komplementem. Jeśli wróżka stwierdzi, że utożsamiasz się z Cesarzową, to znaczy że jesteś człowiekiem, którego dotyczą same najpiękniejsze przymioty – dostojeństwo, kreatywność, piękno i urok osobisty. Karty tarota tego rodzaju często wiążą się z powodzeniem lub przyjemnością. Możesz więc oczekiwać, że całkiem niedługo, Twoja dobroć zostanie wynagrodzona i że spotka Cię coś szczególnie pomyślnego.

Papież

Być może tarot online zainspiruje Cię do tego, aby nie słuchać jedynie swojego serca i intuicji, ale także zwracać uwagę na słowa innych osób. Jeśli tarot online wskaże Ci kartę z Papieżem, to oznacza, że być może w niedalekiej przyszłości usłyszysz jakąś inspirującą wskazówkę od ważnej osoby, którą warto uznać za autorytet. Karta Papieża wskazuje także, aby zainteresować się głębiej sprawami duchowymi.

Kochankowie

ta karta nie wskaże Ci jednoznacznie, co Ci się przydarzy. Przede wszystkim powinieneś zacząć od siebie – określić się, nazwać swoje uczucia i sprecyzować pragnienia. Darmowy tarot online, wskazując Ci kartę Kochanków, może wskazywać zarówno na rozwód, jak i pomyślne rozwinięcie się ważnej dla Ciebie relacji z ukochaną osobą. Jeśli ujrzysz wśród swoich kart Kochanków, to powinieneś ostrożnie interpretować wydarzenia, które nadejdą.

Powóz

jeśliby wskazać najbardziej pozytywne i pomyślne karty tarota, powóz na pewno należałby do jednej z nich. Powóz jest niejako wizualizacją Twojej drogi życiowej, którą podążasz – pamiętaj, iż masz na nią ogromny wpływ. Każdy człowiek świadomie kieruje swoim życiem, nazywa swoje uczucia i marzenia, dąży do nich. Darmowy tarot online może być dla Ciebie inspiracją, aby wziąć sprawy w swoje ręce i samodzielnie podejmować decyzje, zgodnie ze swoim sumieniem.

Sprawiedliwość

Sprawiedliwość jest ponadczasową kartą, jak również wartością, która obowiązuje każdego w równym stopniu. Jeśli zrobiłeś coś, czego nie powinieneś bądź planujesz uczynić taką rzecz, karta sprawiedliwości może być dla Ciebie przypomnieniem, iż konsekwencje prędzej czy później Ciebie dosięgną. Tarot online może być dla Ciebie bodźcem, aby ostrożnie kierować swoimi czynami, bo skutki Twoich czynów nie zawsze mogą być dla Ciebie pomyślne, zadowalające.

Eremita

Karta Pustelnika jest kolejnym dowodem na to, że nic nie jest wyłącznie czarne lub białe. Eremita może mieć wydźwięk zarówno pozytywny, jak i negatywny. Darmowy tarot online to dla Ciebie szansa, aby skonsultować się z wróżką w celu rozwiania wątpliwości w związku z kartą. Eremita może symbolizować zarówno Twoje zamknięcie, izolację, samotność, jak również jest symbolem głębokiej duchowności, mądrość i bogate doświadczenie życiowe.

Koło Życia

Darmowy tarot online często swoimi wróżbami przypomina Ci o ważnych mechanizmach, które od wieków kierują wszechświatem. Karty tarota, takie jak Koło życia, mogą oznaczać zarówno szczęście, jak i niepomyślne zdarzenie. Nie należy jednak pochopnie cieszyć się z wyniku wróżby. Fortuna jest zmienna, niestała – zarówno szczęście, jak i pech nie jest wieczne, dlatego ostrożnie kieruj swoimi czynami. Pamiętaj, iż jesteś kowalem własnego losu i świadomość potęgi ludzkich wybór jest dla Ciebie kluczowa.

Siła

Karta siły może oznaczać, iż owa siła bardzo Ci się niebawem przyda. Przeważnie nie chodzi o siłę fizyczną – nie musisz się bowiem obawiać, że ktoś napadnie Cię w ciemnej uliczce. Częściej karta siły wskazuje na to, że musisz się uodpornić psychicznie, ponieważ niebawem nastanie seria wymagających wydarzeń, które mogą zmienić bieg wydarzeń. Pamiętaj, iż umysł oraz cielesność muszą iść w parze, jeśli chcesz zagwarantować sobie świadome, spójne życie.

Wisielec

Niektóre karty tarota napawają nas przerażeniem – niewątpliwie należy do nich właśnie Wisielec. Nie musisz jednak kojarzyć tej karty ze śmiercią, samobójstwem, stratą czy czymś analogicznie złym. Cechą charakterystyczną wisielca jest harmonia, spokój, rozwaga. Oznacza to, że albo Twoje życie jest harmonijne, ustabilizowane i powinieneś bardziej docenić ten stan rzeczy, albo powinieneś nakierować swoje zachowanie w ten sposób, by tę harmonię uzyskać – jesteś na dobrej drodze.

Śmierć

Tarot online potrafi nieraz zmrozić krew w żyłach. Karta śmierci, owszem oznacza w jakimś stopniu Koniec, Śmierć, jednak należy traktować ten stan rzeczy metaforycznie. Najprawdopodobniej jesteś obecnie w nieciekawym momencie życia – na przykład chorujesz lub tkwisz w toksycznej relacji. Jeśli wylosujesz w Tarocie kartę śmierci, zakończysz jakiś etap w swoim życiu – najczęściej ten niepomyślny dla Ciebie. Śmierć jest symbolem nowego początku, odrodzenia duchowego, nowego rozdziału w Twoim życiu. Jest to z reguły pozytywna karta i nie powinna być dla Ciebie źródłem zmartwień.

Umiar

Trudno o bardziej pozytywną kartę w całej talii Tarota, aniżeli karta umiaru. Jeśli podczas wróżby online wylosowałeś, oznacza to, że najprawdopodobniej wypracowałeś w swoim życiu ponadczasowy złoty środek. Jeśli nie jest tak, to z pewnością w niedalekiej przyszłości Twoje życie właśnie takie będzie – pełne umiaru, szczęścia, harmonii, równowagi. Ostrożnie kieruj swoim zachowaniem, aby nie zburzyć tej harmonijnej konstrukcji, która zapanowała w Twojej duszy i wokół Ciebie.

Demon

Karta ta może określać osobę, która znajduje się w Twoim otoczeniu. Jeśli zadałeś kartom pytanie o jakiegoś człowieka i karty tarota wskazały demona, masz dość jasny sygnał, iż powinieneś na tę osobę uważać. Demon to określenie człowieka, w którym drzemią nieprzyjazne moce. To egoista, manipulator i bodziec, który nie ma na Ciebie najlepszego wpływu. Demon może oznaczać także Ciebie – żeby nie stać się Demonem, nie ulegaj stereotypom, bo możesz tym łatwo skrzywdzić innego człowieka.

Wieża

Niestety tarot online może przepowiedzieć Ci także niepomyślne wydarzenia. Karta Wieży wzbudza strach, niestety słusznie. Często wieża oznacza jakieś niepowodzenie, w skrajnych przypadkach nawet śmierć, czy stratę bliskiej osoby. Gdy w swojej wróżbie ujrzysz wieżę, możesz przygotować się na stratę, przykrość, niepowodzenie, pech, nieszczęście dotyczące Ciebie bądź kogoś z otoczenia. Jednak czasem Wieża ma pozytywny aspekt, przypominając w tym kontekście kartę Śmierci.

Gwiazda

Tę kartę możesz potraktować niczym spadające ciało niebieskie, na widok którego wymyślamy życzenie. Gdy wylosujesz tę kartę, możesz być niemal pewien, iż Twoje życzenia, marzenia i postanowienia spełnią się w najbliższej przyszłości. Gwiazda to szczęśliwa karta. Jest synonimem radości, spokoju, spełnienia. Najczęściej jest przepowiednią dla osób, które utraciły już nadzieję, znajdują się w trudnym momencie swojego życia. Wówczas okazuje się, że i dla nich pisane jest szczęście – a Gwiazda je zapewni.

Księżyc

Jest to jedna z najbardziej tajemniczych kart. W zależności od tego, jakie masz pytanie do kart – księżyc może oznaczać jakąś konkretną osobę, wydarzenie, czy też wybraną przez Ciebie dziedzinę życia. Karta Księżyca oznacza, iż niepokój Cię nie opuści. Przed Tobą przebrnięcie przez gąszcz niejasności, niedomówień. W przypadku człowieka, Księżyc często oznacza osobę, która nie mówi Ci prawdy, manipuluje Tobą i to właśnie przez nią ta tajemnica, nieświadomość zagościła w Twoim życiu.

Słońce

Jest to karta, której zdecydowanie warto dać szansę. Jeśli podczas stawiania tarota online, natrafisz na tę kartę, to oznacza, że szczęście jest nieopodal. Wystarczy, gdy tylko po nie sięgniesz. Słońce jest bardzo pozytywną kartą – oświetla Twoją rzeczywistość, duszę, daje nadzieję i przynosi szczęście, pomyślność, zakończenie trudnego momentu w Twoim życiu. Cechy charakterystyczne Słońca to niesienie radości, szczęście, spełnienie i harmonia życiowa, tak bardzo upragniona w Twoim życiu.

Anioł

Karta ta, jest niczym swoisty Anioł Stróż. Potrafi zainspirować Ciebie do tego, abyś zakończył wszystkie spory – wybaczył bądź sam przeprosił, jeśli sytuacja tego wymaga. Anioł skłania Cię także do tego, abyś nie bał się zmian. Już niedługo przekonasz się, że decydując się na zmiany możesz podjąć w ten sposób najlepszą decyzję w Twoim życiu. Okazuje się bowiem, że niedługo w Twoim życiu zagoszczą pomyślne momenty, zmiany, ważne przełomy, które odmienią koleje Twojego bytu.

Świat

Świat stoi przed Tobą otworem – ta karta przypomni Ci tę ponadczasową maksymę. Nie bój się sięgnąć po swoje szczęście. Karta Świat często jest wylosowywana przez osoby, którymi kieruje strach, obawa w przed zmianą. Niepotrzebnie! Karta ta, jest jedną z pozytywniejszych kart w całej talii. Oznacza powodzenie i szczęście. Jeśli przed Tobą stoi ważna życiowa decyzja – podejmij ją w zgodzie ze swoim sumieniem, słuchaj głosu serca i intuicji, a na pewno spotka Cię powodzenie, pomyślność.