Wodnik

Horoskop zodiakalny

Horoskop indywidualny na telefon. 4,92 zł z VAT

708 777 291

Horoskop indywidualny na SMS. 3,69 zł z VAT

73313

SMS o treści HOROSKOP

Horoskop tygodniowy wodnik

Horoskop tygodniowy wodnik – Twoje koleje losu na 7 dni

W tym tygodniu horoskop tygodniowy wodnik jest dość konkretny i choć w życiu Wodniki są lekkoduchami, tak w tym tygodniu powinny stanąć twardo na ziemi i zastanowić się nad swoją przyszłością. Czy miejsce, w którym się znajdują jest rzeczywiście tym, o którym marzyli? Może czas na poważne decyzje i zmiany, które przybliżą do tego, co zawsze chcieliście robić. Wystarczy ciężka praca.

Wodnik – horoskop tygodniowy

Wodniki w tym tygodniu mogą być adorowane przez kogoś, kto od dłuższego czasu stara się zwrócić swoją uwagę. Jednak te w związku powinny szybko wyjaśnić sytuacje i postawić granice, ponieważ sytuacja może się rozwinąć do niebezpiecznego poziomu. Ucierpi na tym związek i osoba, z którą jesteś bardzo długo.

MIŁOŚĆ I RODZINA:

Wodniki w związkach powinny zdefiniować granice i zasady. Ostatnio czują się rozdarte pomiędzy partnerem, a chęcią znowu bycia singlem. Być może to wszystko da się połączyć? Wodnik – horoskop tygodniowy poleca przemyślenie wszelkich przyszłych decyzji.

PRACA:

Czas w końcu dorosnąć i zabrać się poważnie do pracy. Wodniki zbyt długo odkładały obowiązki na dalszy plan, ale dalej tak nie mogą postępować.

ZDROWIE:

Warto wykonać badania kontrolne oraz na krew. Wiele wskazuje na problemy z cukrzycą lub tarczycą, a te przypadłości to coś, co na uwadze powinien mieć każdy wodnik. Horoskop tygodniowy poleca także wzbogacenie diety o owoce i warzywa.

 

Nasz darmowy horoskop odmienił życie tysięcy osób. Wierzymy, że także Tobie uda się dopasować swoją drogę do zawartych w nim przepowiedni. Pozwól by horoskop Wodnik na roczny 2020 pomógł Ci obrać najlepszą drogę.

Pojawiły się dodatkowe pytania? Nie masz pewności, co do swojej interpretacji horoskopu? Nie trwaj w niepewności! Zapytaj wróżki!