Waga

Horoskop zodiakalny

Horoskop indywidualny na telefon. 4,92 zł z VAT

708 777 291

Horoskop indywidualny na SMS. 3,69 zł z VAT

73313

SMS o treści HOROSKOP

Horoskop tygodniowy waga

Horoskop tygodniowy waga – odkrywamy zamiary losu

Wagi powinny zapomnieć o cwaniactwie. Nie zawsze droga na skróty jest odpowiednia i może przysporzyć większych problemów. Powinny się poważnie zastanowić nad swoim zachowaniem oraz tym, jak traktują najbliższą rodzinę. Jest to bardzo dobry czas na poważne przemyślenia i zmiany, które będą niebawem potrzebne od zaraz.

Waga – horoskop tygodniowy. Wszystko, o czym powinieneś wiedzieć

Choć w tym tygodniu będziesz działać pod wpływem impulsu to planety będą sprzyjać każdej Twojej decyzji. Horoskop tygodniowy waga uspokaja – możesz być spokojny i mocno ryzykować. Jednak trzymaj się z dala od gier liczbowych i hazardu, ponieważ możesz stracić więcej niż posiadasz. Bądź ostrożny w relacjach z Wodnikami i Bykiem.

MIŁOŚĆ I RODZINA:

To rodzina jest najważniejsza, spoiwem całego życia. Dlatego nie warto stawiać na znajomych czy przypadkowo poznane osoby, które obiecują złote góry. Planety oraz “Waga – horoskop tygodniowy” wskazują, że takie znajomości mogą skończyć się szybko.

PRACA:

Wagi choć ostatnio nie czuły większych chęci do wykonywania swoich obowiązków, teraz staną przed trudnymi decyzjami, co dalej. Należy bardzo dobrze się zastanowić, zanim podejmą jakikolwiek ryzykowny krok.

ZDROWIE:

Sport to zdrowie i wagi doskonale o tym wiedzą. Jednak w tym tygodniu powinny unikać zajęć, gdzie mogą powstać różnego typu urazy i kontuzje. O ile ten tydzień będzie udany, to podstawowa ostrożność to coś, o czym powinna pamiętać każda waga. Horoskop tygodniowy mimo to zachęca do czynnej aktywności.

 

Nasz darmowy horoskop odmienił życie tysięcy osób. Wierzymy, że także Tobie uda się dopasować swoją drogę do zawartych w nim przepowiedni. Pozwól by horoskop Waga na roczny 2020 pomógł Ci obrać najlepszą drogę.

Pojawiły się dodatkowe pytania? Nie masz pewności, co do swojej interpretacji horoskopu? Nie trwaj w niepewności! Zapytaj wróżki!