Strzelec

Horoskop zodiakalny

Horoskop indywidualny na telefon. 4,92 zł z VAT

708 777 291

Horoskop indywidualny na SMS. 3,69 zł z VAT

73313

SMS o treści HOROSKOP

Horoskop tygodniowy strzelec

Horoskop tygodniowy strzelec – poznaj zamiary losu

Najbliższy tydzień będziesz skupiać się wyłącznie na sprawach związanych z rodziną i domem. Szykują się spore niespodzianki, które poprawią Twoje samopoczucie, ale tylko wtedy, gdy będziesz mieć otwarty umysł. Horoskop tygodniowy strzelec radzi – pozwól się też gdzieś zaprosić, nie rezygnuj ze spotkań towarzyskich nawet z osobami, które nie do końca znasz, daj im szansę, bo może wyjść z tego coś niezwykłego!

Strzelec – horoskop tygodniowy

Czujesz, że kierownicze stanowisko jest Ci pisane? Masz bardzo dużo racji. Strzelec – horoskop tygodniowy gorąco poleca podjęcie wyzwania, pokaż w pracy, że stać Cię na więcej i wykaż więcej inicjatywy przy kolejnych projektach. Niewykluczone, że ktoś decyzyjny zauważy taką postawę i nowa propozycja objęcia stanowiska pojawi się znienacka. Ponadto, Strzelce powinny uważać na konkurentów, którzy może się nie wychylają, ale trzymają rękę na pulsie.

MIŁOŚĆ I RODZINA:

Strzelce w związkach powinny na chwilę zatrzymać się i pomyśleć, czy są szczęśliwe w miejscu, w którym aktualnie się znalazły. Samotne mają dużą szansę na poznanie kogoś, kto zajmie bardzo ważne miejsce w ich życiu. To okazja, której nie może zmarnować żaden strzelec. Horoskop tygodniowy radzi zachować maksymalną czujność.

PRACA:

Masz zaległy urlop w pracy? Teraz jest odpowiedni czas na wykorzystanie go. Przyda Ci się odrobina czasu bez obowiązków i naglących terminów. Porozmawiaj jednak wcześniej z szefem i zakończ projekty, które są w toku.

ZDROWIE:

Udaj się do dentysty, ponieważ zbyt długo odkładałeś ten temat na później. Zadbaj również o kondycję fizyczną, bo kto wie, może pojawi się szansa startu w małym, lokalnym maratonie?

 

Nasz darmowy horoskop odmienił życie tysięcy osób. Wierzymy, że także Tobie uda się dopasować swoją drogę do zawartych w nim przepowiedni. Pozwól by horoskop Strzelec na roczny 2020 pomógł Ci obrać najlepszą drogę.

Pojawiły się dodatkowe pytania? Nie masz pewności, co do swojej interpretacji horoskopu? Nie trwaj w niepewności! Zapytaj wróżki!