Skorpion

Horoskop zodiakalny

Horoskop indywidualny na telefon. 4,92 zł z VAT

708 777 291

Horoskop indywidualny na SMS. 3,69 zł z VAT

73313

SMS o treści HOROSKOP

Horoskop tygodniowy skorpion

Horoskop tygodniowy skorpion – poznaj przyszłość i zadecyduj o swoim losie

Intrygi innych osób mogą bardzo niekorzystnie wpływać na Twoje relacje z najbliższymi, w tym z partnerem bądź bliskim przyjacielem. Horoskop tygodniowy skorpion ostrzega – nie daj się zwieść, jeżeli masz wątpliwości, nie polegaj na opiniach i słowach osób trzecich, idź do źródła, a tylko tam znajdziesz rozwiązanie. W tym tygodniu sprzyja Ci szczęście, nawet w grach liczbowych.

Skorpion – horoskop tygodniowy opowie Ci o najważniejszych aspektach życia

Skorpiony, które od dłuższego czasu walczą z nałogami, w tym tygodniu mogą odnieść realny sukces, jeżeli tylko uwierzą w siebie. Spróbuj porozmawiać o swoich problemach z kimś bliskim sercu, czy nawet z rodziną. Zdziwisz się jak wiele mogą pomóc i doradzić, aby wszystko rozwiązało się na Twoją korzyść. Nie bój się prosić.

MIŁOŚĆ I RODZINA:

Możliwe konflikty, które zostaną zapoczątkowane przez osoby, które nie życzą Ci dobrze. Zamiast ufać bezgranicznie osobom, które nie mają żadnego znaczenia w Twoim życiu, rozmawiaj z tymi, którzy mają. Bliscy, to osoby, na których w tym tygodniu powinien skupić się każdy skorpion. Horoskop tygodniowy zaleca podarowanie im dodatkowej uwagi i ciepła.

PRACA:

W pracy nie powinno być większych problemów, choć dosyć długo będziesz siedzieć nad jednym zadaniem. Myśl prosto, bez skomplikowanych rozwiązań, bo tylko zajmują czas i Twoją energię.

ZDROWIE:

A skoro już przy energii jesteśmy, odczuwasz jej spadek? Nic dziwnego, przeanalizuj swoją dietę z osobą mądrzejszą w tym temacie, a znajdziecie źródło problemu. Skorpion – horoskop tygodniowy gorąco poleca uporządkowanie spraw żywieniowych.

 

Nasz darmowy horoskop odmienił życie tysięcy osób. Wierzymy, że także Tobie uda się dopasować swoją drogę do zawartych w nim przepowiedni. Pozwól by horoskop Skorpion na roczny 2020 pomógł Ci obrać najlepszą drogę.

Pojawiły się dodatkowe pytania? Nie masz pewności, co do swojej interpretacji horoskopu? Nie trwaj w niepewności! Zapytaj wróżki!