Ryby

Horoskop zodiakalny

Horoskop indywidualny na telefon. 4,92 zł z VAT

708 777 291

Horoskop indywidualny na SMS. 3,69 zł z VAT

73313

SMS o treści HOROSKOP

Horoskop tygodniowy ryby

Horoskop tygodniowy ryby – i wiesz, co Cię czeka!

Nadchodzący tydzień zapowiada się bardzo intensywnie. Możesz nie mieć czasu na przyjemności, dlatego zaplanuj sobie z wcześniejszym wyprzedzeniem drobne przyjemności. Horoskop tygodniowy ryby poleca wyjście ze znajomymi na kawę lub obiad na mieście, co pozytywnie odbije się na Waszych relacjach. Zbyt szybkie życie i poświęcanie się innym, nie zawsze przynosi korzyści.

Ryby – horoskop tygodniowy

Początek tygodnia będzie pracowity – otrzymasz nowe zadania, które będą dla Ciebie dużym wyzwaniem. Jednak wystarczy dobry plan i wiara we własne możliwości, a wszystko się uda. Pamiętaj jednak, że nie możesz do końca ufać swoim kolegom z pracy, ktoś czeka na Twoje potknięcie. Ostrożność, to coś, na co powinny zwrócić uwagę wszystkie ryby. Horoskop tygodniowy poleca Zaplanowanie chwili dla siebie, przyjemności, w nagrodę za ciężką pracę.

MIŁOŚĆ I RODZINA:

Ryby w związkach powinny zadbać o rozgrzanie atmosfery w swoich domach. Zaplanuj niespodziankę dla drugiej połówki, zaskocz czymś nietypowym. Może spacer w nocy, wspólne zapisanie się na lekcje tańca?

PRACA:

Najbliższy tydzień będzie niezwykle pracowity. Jednak obowiązki mogą się piętrzyć, zamiast znikać, dlatego przygotuj dobry plan i realizuj każde zadanie z osobna, aby nie pogubić się i nie zrobić gafy.

ZDROWIE:

Okres jesienny sprzyja przeziębieniom. Choć słońce świeci i sprawia, że nadal czujemy się jak podczas wakacyjnych dni, to nie można zapominać o cieplejszym ubraniu. Pomyśl również o zmianie diety na zdrowszą, owoce i warzywa, które są jeszcze dostępne w sklepach dodadzą energii, która będzie niezwykle potrzebna w nadchodzących dniach. Ryby – horoskop tygodniowy zaleca również zażycie dodatkowej dawki ruchu.

 

Nasz darmowy horoskop odmienił życie tysięcy osób. Wierzymy, że także Tobie uda się dopasować swoją drogę do zawartych w nim przepowiedni. Pozwól by horoskop Ryby na roczny 2020 pomógł Ci obrać najlepszą drogę.

Pojawiły się dodatkowe pytania? Nie masz pewności, co do swojej interpretacji horoskopu? Nie trwaj w niepewności! Zapytaj wróżki!