Rak

Horoskop zodiakalny

Horoskop indywidualny na telefon. 4,92 zł z VAT

708 777 291

Horoskop indywidualny na SMS. 3,69 zł z VAT

73313

SMS o treści HOROSKOP

Horoskop tygodniowy rak

Horoskop tygodniowy rak – nie daj się zaskoczyć

Chwila do namysłu jest ważna, jednak nie rób tego zbyt długo, bo coś może Ci umknąć między palcami. Horoskop tygodniowy rak podpowiada: naucz się słuchać partnera, ponieważ mówi Ci coś między wierszami. Jest to sprawa bardzo delikatna i niezwykle ważna, przez co łatwo o błąd. Nie kryj zdziwienia, gdy przyjdzie do Ciebie miły prezent od nieznajomej osoby.

Rak – horoskop tygodniowy

Raki będą kuszone przez atrakcyjne Wodniki lub Skorpiony. Szczególnie te w długoletnich związkach są podatne na tego typu akcje, jednak kłamstwo ma krótkie nogi, a zdrada wyjdzie szybciej niż Ci się wydaje. Czy to wszystko jest warte utraty osoby, która tak długo Cię wspiera? Jak już zostało wspomniane horoskop tygodniowy rak zaleca ostrożność. Zastanów się dwa razy, zanim podasz swój numer telefonu.

MIŁOŚĆ I RODZINA:

Telefon do rodziny jest lepszy niż media społecznościowe. Chociaż nic nie zastąpi wizyty osobistej. Spróbuj poświęcić im trochę czasu.

PRACA:

Duże zmiany w pracy na szczeblu decyzyjnym. Zły ruch i możesz zostać zdegradowany, każda Twoja czynność jest pod uważną obserwacją. Horoskop tygodniowy rak radzi, by zachować szczególną ostrożność.

ZDROWIE:

Wybierz się na badania profilaktyczne, szczególną uwagę otocz układ oddechowy oraz serce. Nie lekceważ objawów.

 

Nasz darmowy horoskop odmienił życie tysięcy osób. Wierzymy, że także Tobie uda się dopasować swoją drogę do zawartych w nim przepowiedni. Pozwól by horoskop Rak na roczny 2020 pomógł Ci obrać najlepszą drogę.

Pojawiły się dodatkowe pytania? Nie masz pewności, co do swojej interpretacji horoskopu? Nie trwaj w niepewności! Zapytaj wróżki!