Panna

Horoskop zodiakalny

Horoskop indywidualny na telefon. 4,92 zł z VAT

708 777 291

Horoskop indywidualny na SMS. 3,69 zł z VAT

73313

SMS o treści HOROSKOP

Horoskop tygodniowy panna

Horoskop tygodniowy panna

Lubisz mieć wszystko pod kontrolą i perfekcyjnie wykonywać swoje obowiązki. Jednak musisz w końcu zdać sobie sprawę, że nie o to w życiu chodzi. Horoskop tygodniowy panna podpowiada, że coś Ci umyka między palcami i w nadchodzących dniach dosyć mocno to odczujesz. Zatrzymaj się na chwilę, odetchnij i zaplanuj czas wyłącznie na przyjemności i dla najbliższych, bo może być za późno.

Panna horoskop tygodniowy – i wiesz, co Cię czeka

Panna horoskop tygodniowy – panny powinny w tym tygodniu nieco odpocząć. Zbyt duża dawka stresu z zeszłego tygodnia nie pozostanie bez echa. Rozdrażnienie, zły nastrój będzie sprzyjać kłótniom w najbliższym otoczeniu. Planety jednak będą sprzyjać pod koniec tego tygodnia i większość spraw powinna się pomyślnie rozwiązać.

MIŁOŚĆ I RODZINA:

Pamiętaj, że w życiu najważniejszy jest spokój i harmonia w rodzinie. Kłótnie, sprzeczki i obwinianie się za błędy przeszłości nie będą do niczego dobrego prowadziły. W tym tygodniu postaraj się inaczej spojrzeć na swoich bliskich. Szczególnie panny w związkach powinny okazać więcej wsparcia swoim partnerom.

PRACA:

Lubisz, gdy w pracy dużo się dzieje, a Ty dajesz z siebie maksimum. Jednak czy długo będziesz w stanie utrzymywać takie tempo? Panna horoskop tygodniowy ostrzega, że pod koniec tygodnia możesz odnosić wrażenie, jakbyś i tak nic nie zrobił, ponieważ będziesz nakładać na siebie coraz to nowsze obowiązki.

ZDROWIE:

Ile czasu minęło od ostatnich badań? Dobrze wiesz, że okres jesienny nie należy do Twoich ulubionych i o infekcje i problemy tak łatwo. Wybierz się w końcu do lekarza i nie odkładaj wizyty na później.

 

Nasz darmowy horoskop odmienił życie tysięcy osób. Wierzymy, że także Tobie uda się dopasować swoją drogę do zawartych w nim przepowiedni. Pozwól by horoskop Panna na roczny 2020 pomógł Ci obrać najlepszą drogę.

Pojawiły się dodatkowe pytania? Nie masz pewności, co do swojej interpretacji horoskopu? Nie trwaj w niepewności! Zapytaj wróżki!