Lew

Horoskop zodiakalny

Horoskop indywidualny na telefon. 4,92 zł z VAT

708 777 291

Horoskop indywidualny na SMS. 3,69 zł z VAT

73313

SMS o treści HOROSKOP

Horoskop tygodniowy lew

Horoskop tygodniowy lew – weź swój los w swoje ręce

Lwy powinny czasami trzymać język za zębami. Choć tak bardzo chcą się wypowiedzieć w danym temacie, to ich słowa mogą zranić najbliższych. A czy to jest dobre rozwiązanie w tej sytuacji? Horoskop tygodniowy lew ostrzega – samotne Lwy będą kuszone przez kogoś atrakcyjnego. Jednak czy rzeczywiście z tego może być miłość? Należy się nad tym zastanowić.

Lew – horoskop tygodniowy

Staraj się uczyć od innych – patrz jak się zachowują, jak rozwiązują problemy i co ważne, jak tworzą wokół siebie idealny ład, który buduje ich morale. Zadbaj też o kondycję fizyczną, od długiego czasu chcesz w końcu udać się na siłownię, może teraz jest dobry moment na rozpoczęcie treningów pod czujnym okiem?

MIŁOŚĆ I RODZINA:

Czas na rodzinne spotkania, które zawsze należą do bardzo intensywnych. Lwy powinny okazać więcej entuzjazmu oraz radości. Lew – horoskop tygodniowy radzi, by w kolejnym miesiącu zbliżyć się do rodziny – być może telefon lub popołudniowe odwiedziny?

PRACA:

Szukające pracy Lwy mogą łatwo podjąć złą decyzję. Nie wolno podpisywać w ciemno umowy, których się nie zna, może to odwrócić się na niekorzyść.

ZDROWIE:

Badania lekarskie są niezbędne do dalszej diagnozy. Choć Lwy od długiego czasu skarżą się na dolegliwości, to nadal nic z tym nie zrobią. O zdrowie powinien dbać każdy lew. Horoskop tygodniowy gorąco poleca przyjrzenie się ewentualnym objawom choroby.

 

Nasz darmowy horoskop odmienił życie tysięcy osób. Wierzymy, że także Tobie uda się dopasować swoją drogę do zawartych w nim przepowiedni. Pozwól by horoskop Lew na roczny 2020 pomógł Ci obrać najlepszą drogę.

Pojawiły się dodatkowe pytania? Nie masz pewności, co do swojej interpretacji horoskopu? Nie trwaj w niepewności! Zapytaj wróżki!