Koziorożec

Horoskop zodiakalny

Horoskop indywidualny na telefon. 4,92 zł z VAT

708 777 291

Horoskop indywidualny na SMS. 3,69 zł z VAT

73313

SMS o treści HOROSKOP

Horoskop tygodniowy koziorożec

Horoskop tygodniowy koziorożec – poznaj przyszłość na kolejne 7 dni

Wykaż się w końcu odwagą i powiedz tej osobie co do niej czujesz. Horoskop tygodniowy koziorożec zapewnia, że twoja sympatia na to czeka, ale boi się wykonać pierwszy krok. Wyjście z takiej skorupy sprawi, że na nowo poczujesz siły, wewnętrzną pewność, którą teraz trzeba wykorzystać do maksimum. Może zmiana pracy? Już dawno o tym myślałeś, a teraz jest do tego najlepsza pora.

Koziorożec – horoskop tygodniowy

Zacznij bardziej brać sobie do serca porady innych. Nie myśl, że jesteś wszechwiedzący i niezastąpiony, bo czeka na Ciebie kubeł zimnej wody. Z pokorą podchodź do oferowanych Ci rzeczy, a każdą propozycję dokładnie przemyśl, analizując za i przeciw. Teraz łatwo o złą decyzję, która będzie miała realny wpływ na Twoje finanse i status życia.

MIŁOŚĆ I RODZINA:

Zbyt długo jesteś oschły w kontaktach z najbliższymi. Choć ranisz ich, to nadal czekają na Twoją przemianę. Czy to już czas na zmiany?

PRACA:

Gdyby tak można było połączyć dwa różne zawody, które kochasz w jedno.. choć jest na to rozwiązanie i ktoś Ci w tym pomoże. Koziorożec – horoskop tygodniowy zaleca czujność i zupełnie nowe podejście do sprawy. Bądź otwarty na nowe kontakty.

ZDROWIE:

Zadbaj o higienę intymną, ponieważ te infekcje mogą niestety wrócić jak bumerang. Odpowiednia suplementacja witamin jest elementem, na który musi zwrócić uwagę każdy koziorożec. Horoskop tygodniowy radzi zainteresować się tematem własnego zdrowia.

 

Nasz darmowy horoskop odmienił życie tysięcy osób. Wierzymy, że także Tobie uda się dopasować swoją drogę do zawartych w nim przepowiedni. Pozwól by horoskop Koziorozec na roczny 2020 pomógł Ci obrać najlepszą drogę.

Pojawiły się dodatkowe pytania? Nie masz pewności, co do swojej interpretacji horoskopu? Nie trwaj w niepewności! Zapytaj wróżki!