Byk

Horoskop zodiakalny

Horoskop indywidualny na telefon. 4,92 zł z VAT

708 777 291

Horoskop indywidualny na SMS. 3,69 zł z VAT

73313

SMS o treści HOROSKOP

Horoskop tygodniowy byk

Horoskop tygodniowy – byk. Weź własny los w swoje ręce

Na horyzoncie szykują się spore zmiany – być może nawet miejsca zamieszkania. Nie odwlekaj decyzji na później, bo będzie tylko gorzej. Horoskop tygodniowy byk radzi, by nie bać się prosić. Postaraj się poprosić o poradę swoich bliskich, którzy od wielu tygodni czują się niepotrzebni w Twoim życiu. Zamiast dzwonić, lepiej spotkać się osobiście – emocje, mowa ciała powie więcej niż słowa. Przysienie to korzyść zarówno Tobie, jak i najbliższym.

Byk – horoskop tygodniowy

Byki w związkach będą przechodzić duże problemy. Zamiast milczeć, jak to mają w zwyczaju, powinny zacząć rozmawiać, ponieważ druga osoba może już tego nie wytrzymać. Wszystko wisi na włosku, dlatego chcesz ryzykować przez własną dumę? Postaraj się też przyznać do błędu, co będzie pierwszym krokiem do zmian, których od Ciebie oczekują.

MIŁOŚĆ I RODZINA:

Poradź się bliskich w ważnych dla Ciebie sprawach. Ich życiowe doświadczenie jest tutaj nieocenione, dlatego skorzystaj z tej okazji. Samotne Byki wplączą się z trójkąt, choć jeszcze nie są tego świadome. Jeżeli w tym tygodniu jest ktoś, kto powinien być ostrożny, to jest to właśnie byk. Horoskop tygodniowy przewiduje możliwe komplikacje w sferze miłosnej.

PRACA:

Duże zmiany w pracy – które będą się wiązać z awansem lub zwolnieniem. Jednak i jedna i druga możliwość jest czymś dobrym, o czym Byki przekonają się na dniach.

ZDROWIE:

Rzuć używki, które od wielu lat towarzyszą w życiu, mają one negatywny wpływ na zdrowie, ale i Twoją kieszeń. Zdrowie, to coś, o co w tym tygodniu powinien zadbać każdy byk. Horoskop tygodniowy zaleca także baczne śledzenie zmian pogody.

 

Nasz darmowy horoskop odmienił życie tysięcy osób. Wierzymy, że także Tobie uda się dopasować swoją drogę do zawartych w nim przepowiedni. Pozwól by horoskop Byk na roczny 2020 pomógł Ci obrać najlepszą drogę.

Pojawiły się dodatkowe pytania? Nie masz pewności, co do swojej interpretacji horoskopu? Nie trwaj w niepewności! Zapytaj wróżki!