Bliźniaki

Horoskop zodiakalny

Horoskop indywidualny na telefon. 4,92 zł z VAT

708 777 291

Horoskop indywidualny na SMS. 3,69 zł z VAT

73313

SMS o treści HOROSKOP

Horoskop tygodniowy bliźniaki

Horoskop tygodniowy bliźnięta – wróżki doradzają

Gdyby tak się dało cofnąć czas. Jednak nie myśl o przeszłości i skup się na tym co dopiero będzie. Masz plany, które warto zrealizować, ale by tak się stało, trzeba zaryzykować. Planety oraz wizje horoskopu tygodniowego bliźnięta będą wspierać Twoje decyzje, dlatego idź na żywioł. Pamiętaj też o odpoczynku, bo nawet podbijając świat, trzeba się kiedyś wyspać.

Bliźnięta – horoskop tygodniowy

Czasami kierowanie się własną intuicją jest lepsze, niż poleganie na opinii innych. Jednak jak możesz, porozmawiaj z bliskimi. Ich życiowe doświadczenie i wiedza mogą pomóc. Bliźnięta powinny w tym tygodniu unikać ryzykownych inwestycji czy drogich wydatków. W kolejnych dniach będzie im potrzebna gotówka.

PRACA:

Bliźnięta – horoskop tygodniowy informuje, że bliźnięta które od długiego czasu szukają pracy, mogą w końcu powiedzieć – to jest to! Jednak zastanów się nad oczekiwaniami co do pensji, zanim powiesz swoją stawkę.

ZDROWIE:

Od kichania zaczyna się nawet najgroźniejsza choroba, dlatego nie lekceważ objawów i pamiętaj o grubej czapce oraz szaliku. Własne zdrowie, to ważny element tego tygodnia, o co szczególnie powinny zadbać bliźnięta. Horoskop tygodniowy zaleca baczne obserwowanie ozdoby.

MIŁOŚĆ I RODZINA:

Bliźnięta w związkach powinny spędzić nieco więcej czasu z partnerem. Wspólne mieszkanie to za mało. Randka, kino czy nawet spacer to dobry początek. Samotne Bliźnięta będą adorowane.

 

Nasz darmowy horoskop odmienił życie tysięcy osób. Wierzymy, że także Tobie uda się dopasować swoją drogę do zawartych w nim przepowiedni. Pozwól by horoskop Blizniaki na roczny 2020 pomógł Ci obrać najlepszą drogę.

Pojawiły się dodatkowe pytania? Nie masz pewności, co do swojej interpretacji horoskopu? Nie trwaj w niepewności! Zapytaj wróżki!