Wodnik

Horoskop zodiakalny

Horoskop indywidualny na telefon. 4,92 zł z VAT

708 777 291

Horoskop indywidualny na SMS. 3,69 zł z VAT

73313

SMS o treści HOROSKOP

Horoskop wodnik roczny

Horoskop WODNIK na rok 2018 – spraw, by kolejne 12 miesięcy należało do Ciebie!

Wodniki lubią dużo mówić, ale zbyt mało robią. Tak wyglądał zeszły rok, dużo śmiałych planów, bardzo mało z nich znalazło się na liście zadań, a nieliczne wykonano – taki jest już Wodnik. Horoskop na rok 2017 zdradza, że osoby spod tego znaku powinny sobie odpowiedzieć na pytanie, czy wolą się chwalić czy może działać? Bo to doskonały moment na realizację pomysłów, które od dawna kiełkowały w głowie. Planety będą układać się w takie układy, aby motywacja nie malała, a rozwiązania same przychodziły. Trzeba jednak się poświęcić, zrezygnować z imprez, licznych spotkań ze znajomymi czy dalekich i częstych podróży. Horoskop Wodnik radzi, by czasami zacisnąć zęby i robić swoje, aby spijać piankę sukcesu. Może to początkowo ciężko przychodzić Wodnikom, ale od połowy roku wejdą w wir pracy i ciężko będzie ich odciągnąć od obowiązków.

Horoskop miłosny i inne – zdradzamy los Twoich najważniejszych dziedzin życia

Poniżej znajdziesz przepowiednie wróżek. Dotyczą one najistotniejszych zagadnień z życia każdego z nas. Jeżeli na myśl o nieznanym, o czymś, na co nie masz wpływu, ogarnia Cię niepokój, koniecznie zapoznaj się z tymi wróżbami. Dzięki nim dokładnie zaplanujesz każdy aspekt życia i unikniesz wielu nieprzyjemnych komplikacji – wystarczy, że postarasz się zinterpretować informacje płynące z horoskopu i wdrożysz odpowiednie zmiany do swoich planów. Zapraszamy.

Ty i Twoi najbliżsi – RODZINA

Wodniki w dalszym ciągu będą skupione wyłącznie na sobie, w ten sposób będą unikać spotkań rodzinnych, tworząc niepotrzebne plotki. Konflikty wiszą w powietrzu i już od połowy roku będą nie do zniesienia. Konfrontacje z rodziną nie będą należeć do miłych, dlatego Wodniki powinny zdać sobie sprawę, czy ważniejsze są imprezy i znajomi, których niedawno poznali czy może rodzina, która zawsze była, gdy tego potrzebowali?

Wodnik – horoskop i przepowiednie związane z karierą – PRACA

W tym roku planety będą sprzyjać realizacji projektów i planów, które od wielu lat były odkładane na dalszy plan, ze względu na brak motywacji, chęci czy możliwości finansowych. Wodniki będą śmiało wkraczać w świat biznesu, pozyskując inwestorów, którzy pomogą im stanąć na nogi i zdobywać kolejne sukcesy. Nie powinny też rezygnować z samodoskonalenia własnych umiejętności i języków obcych! Wodniki lubią stawiać na siebie i pozyskiwać całą uwagę otoczenia. Jednak horoskop wodnik przestrzega: w 2017 roku należy być bardziej skromnym i postawić na rzeczywistą pracę, a nie dbanie o własny wizerunek. Takie wysiłki nie pójdą na marne i już pod koniec roku będzie widać pierwsze efekty.

Horoskop Wodnik zdradza jak o siebie zadbać – ZDROWIE

Infekcje, problemy skórne czy poparzenia słoneczne – tak będzie od drugiego kwartału roku. Delikatna skóra Wodników będzie przechodzić przez męki i warto w końcu wybrać się do dermatologa oraz kosmetologa. Ponadto, możliwe problemy żołądkowe, a nieleczone i zaniedbane przerodzą się w poważne choroby.

Horoskop miłosny, czyli strefa uczuć Wodnika – MIŁOŚĆ

Wodniki, choć cenią swoją prywatność, będą postawione przed faktem dokonanym przez swoich partnerów i może im się to nie spodobać. Jeżeli na czas nie będą rozwiązywać konfliktów, będą one rosły do rangi poważnych spraw, których nie da się pogodzić. W połowie roku będzie dochodzić do coraz częstszych zgrzytów. Samotne wodniki będą często wybierać się na randki, jednak żadne z tych spotkań nie będzie rokować. Dopiero przypadkowe spotkania przez znajomych mogą sprawić, że serce zacznie bić szybciej, a w brzuchu poczują motyle, których nigdy wcześniej nie doświadczyli.

 

Nasz darmowy horoskop odmienił życie tysięcy osób. Wierzymy, że także Tobie uda się dopasować swoją drogę do zawartych w nim przepowiedni. Pozwól by horoskop Wodnik na roczny 2020 pomógł Ci obrać najlepszą drogę.

Pojawiły się dodatkowe pytania? Nie masz pewności, co do swojej interpretacji horoskopu? Nie trwaj w niepewności! Zapytaj wróżki!