Ryby

Horoskop zodiakalny

Horoskop indywidualny na telefon. 4,92 zł z VAT

708 777 291

Horoskop indywidualny na SMS. 3,69 zł z VAT

73313

SMS o treści HOROSKOP

Horoskop ryby roczny

Horoskop RYBY – jaki los czeka Cię w 2018 roku?

W 2017 roku będzie wiele ważnych okazji dla osób, które są spod znaku Ryb. Horoskop Ryby przewiduje duże zmiany, które nie ominą najważniejszych sfer życia – miłości, rodzinie, pracy, a nawet miejsca zamieszkania. Choć będą one bardzo dynamiczne, to Ryby poczują się niczym w wodzie i popłyną z nurtem do lepszego jutra. W pierwszej połowie roku zaczną się tworzyć okazje, które mądrze zaplanowane, będą rokować już pod koniec 2017 roku. Jednak przy takich wydarzeniach nie można zapominać o najważniejszym – o sobie. Tak Ryby! Horoskop stanowczo stwierdza, że teraz jest czas na samodoskonalenie się, myślenie egoistyczne, zbyt długo Ryby troszczyły się o innych, nie oczekując nawet słowa „dziękuję”, dlatego w 2017 roku bez wyrzutów sumienia mogą zrobić coś tylko i wyłącznie dla siebie. Pod koniec roku planety przewidują ekscytujące wyjazdy za granicę, które nie tylko sprawią dużo przyjemności, ale nastawią pozytywnie na kolejne projekty.

Horoskop miłosny i nie tylko – poznaj swoją przyszłość

Poniższe przepowiednie wypracowane przez nasze wróżki to nie tylko horoskop miłosny, ale także ten dotyczący pracy, zdrowia czy rodziny. Dzięki nim poznasz przyszłość dotyczącą Twoich najważniejszych aspektów życia. Postaraj się zinterpretować poniższe informacje i dopasować je do swojej sytuacji – to pomoże Ci w podejmowaniu decyzji i planowaniu tego, co przed Tobą.

Relacje z najbliższymi – RODZINA

Sielanka rodzinna powinna trwać w najlepsze. Ryby od zawsze miały dobre stosunki z najbliższymi i planety nadal będą układać się tak, aby nic nie zakłóciło tego stanu. Mężczyźni Ryby powinni więcej uwagi poświęcać najmłodszym – rodzeństwu, dzieciom czy bliskiemu kuzynostwu, są oni autorytetem, który prowadzi ich w dobrą stronę. Każda ich rada, nawet wypowiedziana nieświadomie, będzie brana do serca.

Horoskop Ryby – sprawdź jak potoczy się twoja kariera – PRACA

Nie samą pracą żyje człowiek – takie motto będzie towarzyszyć Rybom w nadchodzącym roku. Choć jest to zdrowe podejście, to nie można zapominać o minimalnym trudzie w wykonywaniu swoich obowiązków zawodowych. Ich zaniedbanie – szczególnie w okresie wiosna-lato nie zostanie niezauważone przez kadry. Lepiej czasami zacisnąć zęby i robić swoje. W drugiej połowie roku Ryby powinny postawić na samodoskonalenie się, kursy doszkalające oraz językowe pomogą z zdobyciu lepszej pracy na rewelacyjnych warunkach.

Zadbaj o siebie – ZDROWIE

Ryby zawsze cieszą się nienagannym zdrowiem, ale nie można polegać tylko na stereotypach i czasami wybrać się do lekarzy specjalistów. Już podstawowe badania będą w stanie określić, gdzie leży problem. Osoby spod tego znaku powinny szczególnie o siebie zadbać pod koniec wakacji i na początku jesieni. Depresja, chandra jest nieunikniona.

Horoskop miłosny dla ryb – MIŁOŚĆ

Ryby nie zawsze miały szczęście w miłości, jednak w 2018 roku może to się zmienić. Samotne osoby spod tego znaku spotkają na swojej drodze osoby, które będą miały duży wpływ na dalsze życie. Te, które są w związku poczują nagły przypływ namiętności i wielkiej miłości. Jeszcze nigdy nie było tak dobrze, ale należy być czujnym. Chwila nieuwagi, a wszystkie dobre chwile mogą się zamienić w dramat. Ryby powinny pomyśleć o sobie i swoich potrzebach. Horoskop miłosny dla osób spod tego znaku jest dość pozytywny, jednak jeżeli nie zaczną głośno mówić o problemach i uczuciach, nikt w otoczeniu się nie domyśli. A czasami wystarczy dialog, którego unikają, aby znaleźć rozwiązanie.

 

Nasz darmowy horoskop odmienił życie tysięcy osób. Wierzymy, że także Tobie uda się dopasować swoją drogę do zawartych w nim przepowiedni. Pozwól by horoskop Ryby na roczny 2020 pomógł Ci obrać najlepszą drogę.

Pojawiły się dodatkowe pytania? Nie masz pewności, co do swojej interpretacji horoskopu? Nie trwaj w niepewności! Zapytaj wróżki!