Lew

Horoskop zodiakalny

Horoskop indywidualny na telefon. 4,92 zł z VAT

708 777 291

Horoskop indywidualny na SMS. 3,69 zł z VAT

73313

SMS o treści HOROSKOP

Horoskop lew roczny

Darmowy horoskop LEW – rok 2018

Lwy powinny być szczególnie uważne w nadchodzącym roku. Horoskop Lew na 2017 zdradza, że będą na nie czekać pułapki i sytuacje, z których ciężko będzie się wytłumaczyć. Szczególnie w pierwszej połowie roku powinny uważać na to, co komu mówią, ponieważ w ich towarzystwie znajdują się osoby, które nie życzą im dobrze. Możliwe jest także ochłodzenie relacji w pracy ze współpracownikami, które będzie skutkować zmianą zajęcia lub nawet wyprowadzką z miasta. Jednak przepowiednie, które oferuje darmowy horoskop Lew uspokajają – pojawią się zdecydowanie pozytywne zmiany, jednak są one zaplanowane dopiero na koniec roku. W tym czasie Jowisz będzie sprzyjać osobom spod tego znaku i pomagać w realizowaniu marzeń i śmiałych planów, dlatego ryzykowne przedsięwzięcia lepiej odłożyć na listopad i grudzień. Lwy są uparte i zawsze muszą mieć ostatnie zdanie. Jednak w 2018 roku powinny nieco zmienić swoje podejście i szanować innych. Poświęcenie uwagi, czasu innym będzie pozytywnie rokować. Warto też zauważyć, że ten rok będzie dla lwów bardzo przełomowym okresem – w życiu uczuciowym, jak i w pracy. Będą podejmować bardzo trudne decyzje, stawać przed okazjami życia i tylko, jak dobrze je wykorzystają, będą mogli cieszyć się dobrobytem i szacunkiem innych.

Horoskop dla Ciebie – miłość, praca, rodzina, zdrowie

Czy jesteś gotowy na rok 2018? Czy nie boisz się nieznanego? Przecież dużo łatwiej byłoby Ci podejmować decyzje, gdybyś znał swoją przyszłość – na szczęście to możliwe! Nasz horoskop zdradzi Ci jaki czeka Cię los oraz jaką drogę obrać, aby odnieść sukces na kolejnych płaszczyznach życia. Zapoznaj się z przepowiednią, odpowiednio ją zinterpretuj i nie zmarnuj okazji! Spraw, by rok 2018 był Twoim rokiem.

Ty i Twoi bliscy – RODZINA

Lwy powinny poświęcić jak najwięcej czasu na ocieplenie relacji rodzinnych. Choć są blisko rodzeństwa czy rodziców to ich nie ma, sama obecność to za mało. W pierwszej połowie roku lepiej poświęcić więcej uwagi, zapomnieć o otaczającym świecie, bo wkrótce może być po prostu za późno. Horoskop dla Ciebie zdradza, że warto również zaplanować rodzinne spotkania, najlepiej w okresie urodzin, być może stanie się to Waszą nową tradycją?

Darmowy horoskop Lew przepowiada – PRACA

W pracy mogą się pojawić możliwe problemy, szczególnie po nowym roku. Mały konflikt między współpracownikami przemieni się w otwartą wojnę. Negatywne emocje będą odbijać się na wykonywaniu swoich obowiązków. W połowie roku będzie trzeba podjąć ciężkie decyzje – zmiana pracy, oczyszczenie atmosfery lub przejście na swoje. Ryzykowne inwestycje można podejmować dopiero pod koniec roku.

Horoskop dla Ciebie – ZDROWIE

Aktywność fizyczna będzie niezbędna przez cały rok. Częste przeziębienia, problemy z kręgosłupem, które do tej pory się pojawiały, odejdą w niepamięć. Jednak lwy muszą zdać sobie sprawę, że wygodna sofa i telewizor to nie ćwiczenie. Bieganie, jazda na rowerze, nawet sporty ekstremalne – będą wychodzić zaskakująco dobrze!

Horoskop – Lew a sprawy miłosne – MIŁOŚĆ

Samotne lwy mogą poznać kogoś, kto na dłużej zagości w ich sercu dopiero w okresie wakacyjnym, wcześniej pojawią się okazje na udane randki, jednak nic więcej z tego nie wyjdzie. Lwy, które są w związku w końcu powinny się zdecydować, są sprawy, które od dłuższego czasu wiszą w powietrzu i nie da się ich odkładać w nieskończoność. W drugiej połowie roku pojawią się spore zmiany w związkach, które wywrócą świat do góry nogami.

 

Nasz darmowy horoskop odmienił życie tysięcy osób. Wierzymy, że także Tobie uda się dopasować swoją drogę do zawartych w nim przepowiedni. Pozwól by horoskop Lew na roczny 2020 pomógł Ci obrać najlepszą drogę.

Pojawiły się dodatkowe pytania? Nie masz pewności, co do swojej interpretacji horoskopu? Nie trwaj w niepewności! Zapytaj wróżki!