Byk

Horoskop zodiakalny

Horoskop indywidualny na telefon. 4,92 zł z VAT

708 777 291

Horoskop indywidualny na SMS. 3,69 zł z VAT

73313

SMS o treści HOROSKOP

Horoskop byk roczny

Darmowy horoskop BYK – na rok 2018

Rok 2017 możesz rozpocząć od dramatów i rozstań – czy to z partnerem, przyjacielem czy nawet pracą. Jednak pamiętaj, że czasami takie negatywne rzeczy wychodzą nam na lepsze. Dlatego z podniesioną głową idź do przodu, nie rozpamiętuj tego co było, a myśl o tym co dopiero przed Tobą. Horoskop Byk zdradza, że musisz być optymistą i usilnie starać się w końcu realizować swoje marzenia oraz pragnienia. Spraw by ten 2017 rok był w całości poświęcony tylko Tobie. Rok pozytywnego egoizmu jest wskazany. Ucz się, odkrywaj, podróżuj, a końcówka roku może przynieść bardzo niespodziewane niespodzianki, a nawet odnalezienie miłości, która niekoniecznie musi być osobą! Darmowy horoskop na rok 2017 wskaże Ci drogę!

Horoskop dla Ciebie – z nim sprawdzisz co Cię czeka w 2018 roku

Przygotowaliśmy dokładny opis Twojej przyszłości w kilku dziedzinach życia. Kiedy już dowiesz się co o Twojej przyszłości mówi horoskop dużo łatwiej i lepiej zaplanujesz swoje życie. Skorzystaj z szansy, jaką dają nasze przepowiednie i spraw, by rok 2017 był Twoim rokiem, dowiedz się co czeka cię w materii miłosnej, rodzinnej, pracy i zdrowia.

Horoskop dla Ciebie i Twoich bliskich – RODZINA

Tajemnice, ukrywanie się nie wychodzi bykom najlepiej. Rodzina i przyjaciele od dawna będą wiedzieć, że coś jest na rzeczy i czekają, aż się wytłumaczysz. Jeżeli nie zrobisz tego w porę, czeka interwencja, która zakończy się awanturami i zerwaniem relacji. Dlatego bądź szczery, tylko to może wyjść na dobre. W drugiej połowie roku byki powinny spędzić więcej czasu ze swoją rodziną – szczególnie rodzicami i rodzeństwem, ktoś z tego otoczenia będzie potrzebować pomocy i wsparcia.

Co z moją karierą? PRACA

Rok 2017 będzie dla każdego byka sinusoidą, gdy jednego miesiąca wszystko będzie idealnie się układać to w kolejnym czeka pasmo niepowodzeń. Jednak taki trend powinien się zmienić w drugiej połowie roku. Myślisz o zmianie pracy? We wrześniu lub w połowie jesieni pojawi się propozycja nie do odrzucenia, którą musisz przyjąć. Horoskop byk na rok 2017 potwierdza, że byki należą do odważnych i bezwzględnych osób i w tym roku będzie to szczególnie potrzebne. Jeżeli sami sobie nie wezmą, niczego nie dostaną. Nowa praca? Podwyżka, a może ułożenie sobie życia z kimś, o kim długo myślą? W 2017 nie można ciągle czekać, a po prostu działać – bez tego nie osiągnie się sukcesu.

Darmowy horoskop dla Byk – ZDROWIE

Stres, niezdrowa dieta będzie odbijać się – problemy z żołądkiem, bezsenność, przybieranie masy ciała. Czas wybrać się na kompleksowe badania, a gdy tylko przyjdzie wiosna, zadbać o kondycję. Bez wymówek, rozpocząć od spacerów, a być może na jesień wytrwałe byki będą startować w swoich pierwszych maratonach. Byki kobiety powinny zadbać również o sprawy związane z typowo damskimi dolegliwościami, mężczyźni natomiast pod koniec roku nie powinni się denerwować i niepotrzebnie brać na siebie wiele obowiązków.

Horoskop – Byk i jego sprawy miłosne w roku 2018 – MIŁOŚĆ

Samotne byki mogą wejdź w bardzo problematyczny układ z osobą, która jest już w związku. Taki trójkąt może nie tylko negatywnie odbijać się na pewności siebie, ale również takie ukrywanie się nie zostanie niezauważone przez przyjaciół, którzy mogą się odsunąć. Dlatego stwórz listę plusów i minusów tej relacji i zadaj sobie pytanie – jak spędzisz najbliższe święta? Byki w związkach mogą mieć problemy z pierwszej połowie roku, dramatyczne rozstania, złamane serce, jednak nie będą płakać miesiącami, bo znajdą nowe zajęcie, które skutecznie odciągnie ich uwagę od rozterek.

 

Nasz darmowy horoskop odmienił życie tysięcy osób. Wierzymy, że także Tobie uda się dopasować swoją drogę do zawartych w nim przepowiedni. Pozwól by horoskop Byk na roczny 2020 pomógł Ci obrać najlepszą drogę.

Pojawiły się dodatkowe pytania? Nie masz pewności, co do swojej interpretacji horoskopu? Nie trwaj w niepewności! Zapytaj wróżki!