Ryby

Horoskop zodiakalny

Horoskop indywidualny na telefon. 4,92 zł z VAT

708 777 291

Horoskop indywidualny na SMS. 3,69 zł z VAT

73313

SMS o treści HOROSKOP

Horoskop miesięczny ryby

Horoskop miesięczny ryby

Układ planet sprzyja w maju rybom. To dobry czas na poprawę więzi rodzinnych i nowe znajomości. Może pojawić się również okazja biznesowa i szansa zmiany pracy na lepszą dla ryb aktywnych zawodowoHoroskop miesięczny ryby na najbliższe 30 dni wygląda bardzo dobrze. Rada Tarota? Korzystaj z życia!

Horoskop dla ryb

Maj to miesiąć w którym ryby poczuję się naprawdę szczęśliwe i nie jest to efektem tylko i wyłącznie przyrody, która budzi się do życia i słonecznych dni. horoskop dla ryb niekiedy wymaga indywidualnego podejścia bo każdy człowiek jest inny. Potrzebujesz indywidualnego horoskopu pod Twoją datę urodzenia? Zadzwoń lub wyślij sms do wróżki.

Ryby – horoskop miesięczny RODZINA

Maj będzie dobrym miesiącem dla ryb na polepszenie więzi rodzinnych i odbudowę relacji. Układ planet wskazuje, że ryby powinny w tym miesiącu szczególnie zwrócić uwagę na kontakt z bliskimi. Warto w tym czasie zakopać topór wojenny, odezwać się do krewnych, z którymi dawno nie rozmawialiśmy – oni na to czekają! Maj da również rybom szansę na przyjemne, rodzinne spotkanie, po którym będą inaczej postrzegane przez najbliższą rodzinę. Jest to dla ryb również bardzo korzystny czas na namówienie rodziny na wspólną inwestycję.

Ryby – horoskop miesięczny PRACA i FINANSE

PRACA I FINANSE: Saturn może zwiastować dla ryb zmiany w tym obszarze. Maj jest dla ryb najlepszym czasem na odważne decyzje w temacie pracy. Mogą pojawić się nowe możliwości jak na przykład niespodziewana propozycja. Ważne by ryby znalazły w sobie siłę na zmiany i nie zawahały się skorzystać z okazji. Tarot wskazuje, że zmiana pracy w miesiącu maju wiąże się dla ryb ze znacznym wzrostem wynagrodzenia i satysfakcji z jej wykonywania.

Horoskop dla ryb na maj – ZDROWIE

ZDROWIE: Wahadełko wskazuje, że ryby powinny zadbać w maju o swoją tężyzne fizyczną. Przyroda budzi się do życia, więc jest to znakomity czas na długie spacery na świeżym powietrzu. Warto aby ryby dostrzegły w sporcie szansę na poprawę jakości swojego życia. Nie traktujmy ćwiczeń fizycznych po macoszemu. Nawet krótka, ale systematyczna gimnastyka sprawi, że ryby poczują się lepiej i zażegnają dolegliwości zdrowotne. Maj to miesiąc, w którym ryby same powinny zadać sobie pytanie jak chcą się czuć i zrobić wszystko co w ich mocy by tak się właśnie poczuć.

Ryby – horoskop miesięczny MIŁOŚĆ

MIŁOŚĆ: Maj to miesiąc zakochanych. Również ryby powinny się poczuć spełnione w tym obszarze. Karty Anielskie wskazują zmianę parametrów w sferze uczuciowej. Ryby w maju albo kogoś pokochają na nowo albo przestaną kogoś kochać. Pojawić się może również pewna okazja w postaci znajomej twarzy sprzed lat, do której ryby robiły kiedyś maślane oczy. Tylko od ryb zależy czy skorzystają z możliwości jakie postawi przed nimi los. Tarot potwierdza znaczą poprawę sfery uczuciowej, która od pewnego czasu mogła znajdować się w stagnacji.

Horoskop miesięczny ryby

Planety zachęcają do większej aktywności – nie tylko fizycznej. Ryby powinny wstać z kanapy i wyjść do ludzi, wyjść w świat. Tak wiele wydarzeń ich omija, dlaczego? Horoskop miesięczny ryby na kolejne 30 dni wygląda obiecująco. Motto? Działaj z głową!

Horoskop dla ryb

Ryby będą teraz czuć się świetnie w swojej skórze i będą miały wrażenie, że mogą wszystko. Nie mija się to z prawdą, jednak trzeba mądrze wykorzystać tę szansę. W razie, gdyby dotknęło Cię uczucie, że horoskop dla ryb nie jest do końca zrozumiały, bądź potrzebujesz dodatkowych odpowiedzi i interpretacji – nie czekaj. Zadzwoń do naszej wróżki.

Ryby – horoskop miesięczny MIŁOŚĆ I RODZINA

Październik nie przyniesie w tym obszarze znacznych zmian, choć Ryby – single i singielki mają sporą szansę na poznanie kogoś nowego. Czy coś się z tego narodzi? Wiele zależy od podejścia i usposobienia. Ryby w związku mają szansę na zażegnanie pewnych sporów, ale wygama to wykazania zrozumienia i akceptacji, której tak brakowało niepewnym siebie Rybom. “Ryby – horoskop miesięczny” przestrzega, że single powinny uważać na Skorpiony czy Bliźnięta – będą miały zły wpływ na ich zachowanie, a także pomogą się wplątać z niebezpieczne układy, które i tak się zakończą łzami i w niektórych momentach nawet krwią. Choć Ryby powinny zacząć obcować z innymi, wychodzić z domu, to co za dużo na początek, to niezdrowo, więc we wszystkim warto zachować umiar.

Horoskop miesięczny ryby – PRACA I FINANSE

PRACA I FINANSE: Plany na oszczędzanie pieniędzy będą iść w dobrym kierunku. Na koncie zamiast brakować środków, będzie ich nadmiar. Być może rezygnacja z drobnych przyjemności na kilka tygodni, aby podreperować domowy budżet stanie się normą? Ryby powinny też więcej dawać z siebie w pracy. Planety podpowiadają zmiany w firmie, kadra zarządzająca szuka lidera, nowej mocnej osobowości, która zajmie odpowiedzialne stanowisko, a taka szansa nie pojawi się ponownie zbyt szybko!

Horoskop dla ryb – ZDROWIE

Ryby w końcu przekonają się do sportu, dobry plan, odpowiedni ekwipunek sprawi, że nie będzie to tylko chwilowy romans, a początek zdrowego związku z takim trybem życia. “Ryby – horoskop miesięczny” informuje – warto też połączyć to wszystko ze świeżymi, pełnymi smaku posiłkami. Dodatkowe kilogramy będą uciekać z prędkością światła! Pamiętaj, że nasza planeta wchodzi w okres zimowy, nie bagatelizuj pierwszych objawów przeziębienia!

Kolejny horoskop z cyklu horoskop miesięczny ryby ukaże się już niebawem, nasze wróżki pracują nad Twoją przyszłością! Zapraszamy.

 

Nasz darmowy horoskop odmienił życie tysięcy osób. Wierzymy, że także Tobie uda się dopasować swoją drogę do zawartych w nim przepowiedni. Pozwól by horoskop Ryby na roczny 2020 pomógł Ci obrać najlepszą drogę.

Pojawiły się dodatkowe pytania? Nie masz pewności, co do swojej interpretacji horoskopu? Nie trwaj w niepewności! Zapytaj wróżki!