Lew

Horoskop zodiakalny

Horoskop indywidualny na telefon. 4,92 zł z VAT

708 777 291

Horoskop indywidualny na SMS. 3,69 zł z VAT

73313

SMS o treści HOROSKOP

Horoskop miesięczny lew

Horoskop miesięczny lew

Twoja ciężka praca w końcu zamieni się w zysk. Jednak jeszcze nie w tym miesiącu. Aczkolwiek nie rezygnuj z dalszego dążenia do bogactwa, rozwijając się w dalszym ciągu. Wbrew pozorom ten czas szybko minie i będziesz mógł się cieszyć swoim sukcesem. Horoskop miesięczny lew pomoże Ci podjąć odpowiednie decyzje, dlatego zapoznaj się z nim w skupieniu.

Horoskop dla lwa

Nie odkładaj ważnych spraw na później, nie korzystaj z półśrodków, tylko dawaj z siebie 200% mocy! Szybko będziesz widzieć efekty swojej pracy. Zanim zapoznasz się z horoskopem przypominamy, że w razie, gdyby horoskop dla lwa nie był dla Ciebie do końca zrozumiały, bądź potrzebujesz wsparcia podczas jego interpretacji możesz liczyć na nasze wróżki. Wystarczy telefon lub sms!

Lew – horoskop miesięczny MIŁOŚĆ I RODZINA

Lwy powinny wyjść w końcu ze swojej jaskini i otworzyć się przed bliskimi. Problemy i zmartwienia nie muszą rozwiązywać w samotności, po to mają rodziny, które chętnie będą wspierać, jak i służyć dobrą radą. Lwy z związkach czekają trudne decyzje – rozstania lub krok dalej – zaręczyny, ślub lub myśl o powiększeniu liczby domowników. “Lew – horoskop miesięczny” radzi: staraj się nie podejmować jednak planów na gorąco, przemyśl to dokładnie, poradź się kogoś i co ważne – zacznij dialog ze swoim partnerem. Samotne Lwy niech w końcu zaczną wychodzić z domu i odpowiadać na zaproszenia znajomych.

Horoskop miesięczny lew – PRACA I FINANSE

Nie będzie to najłatwiejszy okres w pracy Lwów. Nie zostaną docenione, obowiązki będą się piętrzyć, a na górze nie widać ani premii, ani awansu. Nie można się poddawać – a myśleć z perspektywą na przyszłość. Za kilka tygodni sytuacja się odmieni, ponieważ ktoś bacznie obserwuje to, co dzieje się w firmie i będzie wyciągać z tego wnioski. Także drogi Lwie – nie poddawaj się!

Horoskop dla lwa – ZDROWIE

Lwy zawsze skarżą się na jakieś problemy ze zdrowiem, ale przed lekarzem wzbraniają się – tylko dlaczego? Czy nie lepiej w końcu się zbadać i zobaczyć, czy coś się dzieje? “Lew – horoskop miesięczny” sugeruje, by nie odkładać tego na później, prawdopodobnie to nic wielkiego, ale chyba lepiej wiedzieć i spokojnie spać, prawda?

Już niedługo: zupełnie nowy horoskop miesięczny lew! Zapraszamy.

 

Nasz darmowy horoskop odmienił życie tysięcy osób. Wierzymy, że także Tobie uda się dopasować swoją drogę do zawartych w nim przepowiedni. Pozwól by horoskop Lew na roczny 2020 pomógł Ci obrać najlepszą drogę.

Pojawiły się dodatkowe pytania? Nie masz pewności, co do swojej interpretacji horoskopu? Nie trwaj w niepewności! Zapytaj wróżki!