Byk

Horoskop zodiakalny

Horoskop indywidualny na telefon. 4,92 zł z VAT

708 777 291

Horoskop indywidualny na SMS. 3,69 zł z VAT

73313

SMS o treści HOROSKOP

Horoskop miesięczny byk

Horoskop miesięczny byk

Porywcza natura Byków nie będzie teraz odpowiednia do sytuacji. Niekiedy lepiej nic nie mówić, niż powiedzieć o pół słowa za dużo. One ranią, czasami nieświadomie… Horoskop miesięczny byk zamieszczony poniżej podpowie Ci jak postępować w sprawach, które mają dla Ciebie największą wagę. Pamiętaj – wiedza, to potęga.

Horoskop dla byka

Byki powinny nauczyć się dyplomacji i niekiedy trzymać język za zębami. Ten miesiąc nie jest dobry na awantury, kłótnie czy duże zmiany. W razie, gdyby dotknęło Cię uczucie, że horoskop dla byka nie jest do końca zrozumiały, bądź potrzebujesz dodatkowych odpowiedzi i interpretacji – nie czekaj. Zadzwoń do naszej wróżki.

Byk – horoskop miesięczny MIŁOŚĆ I RODZINA

Od dłuższego czasu Byki są w związkach, w których nie ma ustalonych reguł. Partner czeka na deklaracje, na zmiany, na kolejny krok, a Wy? Nadal nie wiecie co dalej. Tak być nie może – w pierwszej połowie miesiąca będą czekać na Byki poważne rozmowy, które albo zakończą się dobrze, albo będą rozstaniem. “Byk – horoskop miesięczny” jasno deklaruje, że nie ma możliwości dalej stać w miejscu. Single będą spotykać się z wieloma osobami, ale tak naprawdę nikt na dłużej nie zostanie w sercu. Planety sugerują, że to jeszcze nie czas na ustatkowanie dla samotnych.

Horoskop miesięczny byk – PRACA I FINANSE

Byki, które myślą o zmianie pracy, powinny jeszcze wstrzymać się z decyzją. Jak pokazują planety – szczególnie kapryśny Jowisz, może i pojawią się lukratywne propozycje, ale nie mają szans na zawiązanie. Byki mogą zostać z niczym. Dlatego lepiej pracować tu, gdzie się jest, zna się towarzystwo i reguły. Być może ciężka harówka w końcu zostanie dostrzeżona i nagrodzona małą premią. Zawsze coś, prawda?

Horoskop dla byka – ZDROWIE

Byki niestety nie będą się chwalić idealnym zdrowiem w tym okresie. Łatwo o przeziębienie, a nawet trudniejsze schorzenia. Warto zastanowić się nad dopasowaniem odzieży do pogody, oraz jak sugeruje “byk – horoskop miesięczny“, przemysleć dobrą suplementację. Co prawda na zmiany już za późno, bo przyszłość jest już przesądzona, to zawsze można łagodzić skutki – dieta, zdrowe jedzenie, trochę ruchu i witaminy powinny nieco pomóc.

Nasze wróżki pracują już nad kolejnymi wróżbami. Nowy horoskop miesięczny byk już wkrótce.

 

Nasz darmowy horoskop odmienił życie tysięcy osób. Wierzymy, że także Tobie uda się dopasować swoją drogę do zawartych w nim przepowiedni. Pozwól by horoskop Byk na roczny 2020 pomógł Ci obrać najlepszą drogę.

Pojawiły się dodatkowe pytania? Nie masz pewności, co do swojej interpretacji horoskopu? Nie trwaj w niepewności! Zapytaj wróżki!