Jestem samotna… poznaj 3 powody samotności

Jestem samotna

1. Samotność w związku. Z jakiś powodów z Twoim partnerem nie układa się tak jak dawniej.

Zachowuje się inaczej niż zwykle, a ja czuję się samotna. Przebywa częściej poza domem. Staje się oschły i poświęca mi coraz mniej czasu. Czuję samotność w związku. Nie wiem co się dzieje. Brzmi znajomo? Już w pierwszym momencie podejrzewasz zdradę, ale Twój rozum wypiera tą myśl. Jest to zrozumiałe, ponieważ już sama taka myśl jest dla Ciebie bardzo krzywdząca no bo jak to, przecież jesteśmy razem tyle lat, a on wciąż powtarzał, że mnie kocha. Ile razy zadajesz sobie to pytanie? Czujesz się samotna. W takich sytuacjach nie warto trwać w niebycie. Rozmowa z wróżką może nakierować Cię na zupełnie nowe tory i pomóc szczęściu zmaterializować się wokół Ciebie.  

czuję się samotna2. Jestem samotna. Ktoś, z kimś coś mnie kiedyś łączyło, z jakiegoś powodu zniknął i nie ma go już w moim życiu.

Jest taka osoba, przez którą często przychodzi Ci na myśl “jestem samotna“? Mimo, że nie macie kontaktu lub kontakt Wasz jest bardzo ograniczony, wciąż myślisz o tej osobie i te myśli nie dają Ci spokoju. Przyczyna leży w głębokiej więzi jaka Was łączyła. Ta więź nie zna czasu ani przestrzeni, stąd nadal ją odczuwasz. Najtrudniejszym sposobem jest pogodzenie się z zaistniałą sytuacją. Czuję się samotna… Są jednak pewne pytania, które możesz zadać wróżce by było Ci łatwiej żyć. Zadaj pytanie wróżce czy warto czekać na taką osobę. Nie trać życia na czekanie… albo wręcz przeciwnie, przekonaj się, że Twój upór ma głębsze znaczenie!  

3. Czuję się samotna. Ktoś mnie oszukał i zagrał na samotność w związkuuczuciach, skrzywdził i porzucił, a mnie wciąż na tej osobie zależy.

Jest to bardzo trudna sytuacja dla Ciebie, ale również dla innych wokół, ponieważ cała sytuacja wywołuje w Tobie złość i inne negatywne emocje. Złe myśli nie pozwalają spać po nocach, a Ty wciąż zastanawiasz się co było nie tak, dlaczego zaufałam tak łatwo. Samotność w związku, lub po jego zakończeniu nie jest łatwa. Pamiętaj, że myślenie o tym co negatywne nie pomoże w poprawie Twojej sytuacji. Możesz poradzić się wróżki co w takiej sytuacji zrobić, jak dalej żyć i jak postępować by nie dać się już więcej oszukać.  

O Wróżce Bogumile:

Specjalizacja: Tarocistka, Jasnowidz, Wróżbitka

Postaw Tarota - Wróżka BogumiłaWróżka Bogumiła widzi w kartach Tarota żywe obrazy, dzięki czemu potrafi opowiedzieć o każdym z aspektów życia. Wróżka widzi nie tylko archetypowe znaczenia kart, lecz także postrzega ukrytą intymną stronę stawianego Tarota. Ta strona przynależy jedynie do tej konkretnej osoby, której karty są stawiane. W swoich wróżbach jest niezwykle skrupulatna i dokładna, a także precyzyjnie określa daną sytuację oraz możliwe drogi jej dalszego rozwoju. Tarot pozwala jej zobaczyć najlepszy możliwy czas na podejmowanie decyzji czy realizowanie różnorakich przedsięwzięć – zarówno w sferze zawodowej, finansowej czy w życiu uczuciowym.

Postaw tarota - wrozka-Bogumila-kontakt

Divider1.1

Sprawdż:

tarot_s

zdrada_s

numer_s

milosc_s

sny_s

dopasowani_s