Skorpion

Horoskop zodiakalny

Horoskop indywidualny na telefon. 4,92 zł z VAT

708 777 291

Horoskop indywidualny na SMS. 3,69 zł z VAT

73313

SMS o treści HOROSKOP

Horoskop miesięczny skorpion

Horoskop miesięczny skorpion

Skorpiony będą w tym miesiącu powiernikami wielu sekretów i informacji. Natłok różnych newsów będzie kusić do puszczenia pary z ust, jednak uważaj komu się zdradzasz, możesz nadwyrężyć czyjeś zaufanie… Horoskop miesięczny skorpion opowie Ci o Twojej sferze uczuciowej, rodzinnej i zawodowej – pamiętaj, że wiedza to potęga, a znając przyszłość stać Cię na więcej.

Horoskop dla skorpiona

Skorpiony mają teraz dobry moment na rozmowy z bliskimi, wyjaśnienie sobie problemów, planowania przyszłości. Jednak nie podejmujcie ryzyka, którego nie jesteście pewni na 100%!
W razie, gdyby dotknęło Cię uczucie, że horoskop dla skorpiona nie jest do końca zrozumiały, bądź potrzebujesz dodatkowych odpowiedzi i interpretacji – nie czekaj. Zadzwoń do naszej wróżki.

Skorpion – horoskop miesięczny MIŁOŚĆ I RODZINA

Choć nie lubisz tego, ale partner będzie wymagać od Ciebie więcej czułości, deklaracji, a także spontaniczności. Będzie to bardzo trudne, bo wolisz mieć wszystko zaplanowane, jednak czego się nie robi, dla kogoś, kogo kochasz? Postarajcie się też porozmawiać o przyszłości związku, teraz jest do tego idealny moment, bo Saturn w pełni ześle na Was dobrą energię. “Skorpion – horoskop miesięczny” informuje, że samotne skorpiony zaufają nie tej osobie, której powinny – chyba, że będą czujne, a także nauczą się czytać intencje innych. To też dobry czas dla przyjaciół, ponieważ będą oni potrzebować celnych uwag i cennych porad Skorpionów.

Horoskop miesięczny skorpion – PRACA I FINANSE

Nie jest wskazane ryzyko – w żadnej kategorii. Nie wypowiadaj się głośno w pracy na temat innych osób, bo nie znasz do końca układów między nimi. Nie wchodź w hazard, ani nie zaciągaj pożyczek – szczególnie chwilówek, jeżeli masz problemy finansowe, które są widoczne w gwiazdach, lepiej zacisnąć pasa i znaleźć dodatkową pracę. Uwaga i rozwaga są tutaj najbardziej wskazane!

Horoskop dla skorpiona – ZDROWIE

Skorpiony od dłuższego czasu skarżyły się na gorsze samopoczucie. Dlatego w tym miesiącu nie ma co dalej siedzieć i gdybać, a zapisać się do lekarza na dokładną diagnozę. Jak sugerują planety i “skorpion – horoskop miesięczny“, problem leży w błahostce, ale nie leczona, może się przemienić w coś bardzo groźnego! Nie daj się chorobie, działaj!

Kolejne wróżby z cyklu horoskop miesięczny skorpion już wkrótce! Zapraszamy.

 

Nasz darmowy horoskop odmienił życie tysięcy osób. Wierzymy, że także Tobie uda się dopasować swoją drogę do zawartych w nim przepowiedni. Pozwól by horoskop Skorpion na roczny 2018 pomógł Ci obrać najlepszą drogę.

Pojawiły się dodatkowe pytania? Nie masz pewności, co do swojej interpretacji horoskopu? Nie trwaj w niepewności! Zapytaj wróżki!