Ryby

Horoskop zodiakalny

Horoskop indywidualny na telefon. 4,92 zł z VAT

708 777 291

Horoskop indywidualny na SMS. 3,69 zł z VAT

73313

SMS o treści HOROSKOP

Horoskop miesięczny ryby

Horoskop miesięczny ryby

Planety zachęcają do większej aktywności – nie tylko fizycznej. Ryby powinny wstać z kanapy i wyjść do ludzi, wyjść w świat. Tak wiele wydarzeń ich omija, dlaczego? Horoskop miesięczny ryby na kolejne 30 dni wygląda obiecująco. Motto? Działaj z głową!

Horoskop dla ryb

Ryby będą teraz czuć się świetnie w swojej skórze i będą miały wrażenie, że mogą wszystko. Nie mija się to z prawdą, jednak trzeba mądrze wykorzystać tę szansę. W razie, gdyby dotknęło Cię uczucie, że horoskop dla ryb nie jest do końca zrozumiały, bądź potrzebujesz dodatkowych odpowiedzi i interpretacji – nie czekaj. Zadzwoń do naszej wróżki.

Ryby – horoskop miesięczny MIŁOŚĆ I RODZINA

Ryby w związkach w końcu zaznają trochę spokoju. Po ostatnich burzliwych tygodniach w końcu czas na słońce! I tęczę też – bo zapanuje wspaniała atmosfera, w której nie zabraknie miłości, zrozumienia i akceptacji, której tak brakowało niepewnym siebie Rybom. “Ryby – horoskop miesięczny” przestrzega, że single powinny uważać na Wagi czy Lwy – będą miały zły wpływ na ich zachowanie, a także pomogą się wplątać z niebezpieczne układy, które i tak się zakończą łzami i w niektórych momentach nawet krwią. Choć Ryby powinny zacząć obcować z innymi, wychodzić z domu, to co za dużo na początek, to niezdrowo!

Horoskop miesięczny ryby – PRACA I FINANSE

PRACA I FINANSE: Plany na oszczędzanie pieniędzy będą iść w dobrym kierunku. Na koncie zamiast brakować środków, będzie ich nadmiar. Być może rezygnacja z drobnych przyjemności na kilka tygodni, aby podreperować domowy budżet stanie się normą? Ryby powinny też więcej dawać z siebie w pracy. Planety podpowiadają zmiany w firmie, kadra zarządzająca szuka lidera, nowej mocnej osobowości, która zajmie odpowiedzialne stanowisko, a taka szansa nie pojawi się ponownie zbyt szybko!

Horoskop dla ryb – ZDROWIE

Ryby w końcu przekonają się do sportu, dobry plan, odpowiedni ekwipunek sprawi, że nie będzie to tylko chwilowy romans, a początek zdrowego związku z takim trybem życia. “Ryby – horoskop miesięczny” informuje – warto też połączyć to wszystko ze świeżymi, pełnymi smaku posiłkami. Dodatkowe kilogramy będą uciekać z prędkością światła! Pamiętaj, że nasza planeta wchodzi w okres zimowy, nie bagatelizuj pierwszych objawów przeziębienia!

Kolejny horoskop z cyklu horoskop miesięczny ryby ukaże się już niebawem, nasze wróżki pracują nad Twoją przyszłością! Zapraszamy.

 

Nasz darmowy horoskop odmienił życie tysięcy osób. Wierzymy, że także Tobie uda się dopasować swoją drogę do zawartych w nim przepowiedni. Pozwól by horoskop Ryby na roczny 2018 pomógł Ci obrać najlepszą drogę.

Pojawiły się dodatkowe pytania? Nie masz pewności, co do swojej interpretacji horoskopu? Nie trwaj w niepewności! Zapytaj wróżki!